ارتباط با ما

✅ فروشگاه اینترنتی فرش بست بافت در نظر دارد تا با ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین برندهای فرش و بافت موجود در کشور، محصولاتی با مناسب‌ترین قیمت را به همه مشتریان عزیز ارائه دهد. نگاهی گذرا بر برندهای موجود در سایت گویای این حقیقت است که برای ما خاطره خوش خرید مشتریانمان اهمیت بسزایی دارد.

 تمامی برندهای ارائه شده در فروشگاه BestBaft توسط تیم فنی فروشگاه بررسی و سابقه آن مورد تایید است، همه مشتریان عزیز می‌توانند با خیال راحت بابت کیفیت ارائه شده و مناسب‌ترین قیمت به نسبت بازار از ما خرید به یاد ماندیی داشته باشند.

 فروشگاه BestBaft در حال حاضر در صدد است تا با طراحی جدید و تکمیل سبد خرید خود از بهترین برندهای فرش بازار نیاز همه دوستان عزیز را به خرید فرش، فرش کودک، موکت، پتو، سجاده مسجدی، گلیم، تابلو فرش و بافت‌های دیگر برآورده سازد.

هم اکنون کارشناسان بست بافت با تهیه و در دسترس گذاشت سه برند بزرگ فرش کشور، فرش مشهد، فرش نگین مشهد و فرش زمرد مشهد بهترین و با کیفت ترین فرش های ماشینی کشور را برای مشتریان فراهم نموده اند و اکنون نیز در صدد اضافه کردن برندهای با کیفیت و با اصالت فرش کاشان می باشد.

ما همیشه با بهترین‌ها کنار شما هستیم

? ارتباط با ما:

☎ 02166974759

 09190695763

آدرس دفتر: تهران،خیابان مولوی، پلاک 159 ، کد پستی 1166633711

آدرس پیج اینستاگرامی فروشگاه

instagram.com/best_baft

آدرس کانال تلگرامی فروشگاه:

https://t.me/Best_Baft

? ارتباط با واحد فروش از طریق تلگرام

?https://t.me/bestbaft_sale

ارتباط با ما bestbaft logo

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

محصولات جدید

 طرح‌های برتر

تخفیف‌ها و فروش ویژه

دانستی‌های فرش (نکات نگهداری و مراقبت از فرش، ارتباط دکوراسیون با فرش و ست شدن فرش و مبل و غیره)

و مطالب مفید و نکات آموزنده از فرش و بافت های دیگر