انواع طرح فرش ماشینی بخش اول

انواع طرح فرش ماشینی

انواع طرح فرش ماشینی بخش اول

انواع طرح فرش ماشینی بخش اول

در گذشته در فرش دست بافت بیشتر فرش ها و قالی ها با نام ترنج و با زمینه لاکی مشخصه و معرف فرش دست بافت بود که خیلی‌ها این طرح را زیبا را بسیار میپسندیدند، اما با تنوع سلایق انواع طرح فرش ماشینی به عرصه فرش وارد شدند.

در این مقاله از فروشگاه اینترنتی فرش بست بافت نگاهی خواهیم داشت بر انواع طرح فرش ماشینی در بازار فرش ماشینی ایرانی تا مشتریان عزیز خرید فرش مناسبی را برای دکوراسیون منزلشان انجام دهند.

در صنعت فرش ماشینی ایران قالی های دارای طرح ها و شمایل متفاوت هستند و گویا از ظاهر تکراری و ساده گذشته خبری نیست و بیشتر به لطافت و ظریف بودن فرش و تنوع رنگ که به دکوراسیون خانه بخورد بسیار اهمیت داده می شود.

فرش ماشینی طرح افشان

اشکال در  طرح فرش ماشینی افشان به صورت منفک و منقطع  از یکدیگر طراحی می‌گردند.

در این طرح همه اشکال پراکنده بوده و قرینگی رعایت نمی شود.

خود طرح افشان گروه های مختلفی دارد، مانند طرح افشان اسلیمی، افشان دست گل، افشان شاخه پیچ، افشان طرح کیهان و …

برای نمونه از بهترین فرشهای افشان بازار فرش می تواند به فرش افشان مشهد اشاره کرد که زیبایی خاصی در فرشهای ۱۰۰۰شانه و ۱۲۰۰شانه به ارمغان آورده است. میتوانید از فرش افشان مشهد کد۸۰۱۰۳۰ در رنگبندی های مختلف دیدن فرمایید.

انواع طرح فرش ماشینی فرش مشهد کد 801030

فرش ماشینی طرح گل فرنگ

فرش گل فرنگ از مجموعه طرح فرش ماشینی های کلاسیک و بسیار زیبا می باشد که محوریت این طرح بر کاربرد گلدان‌های فرنگی و گل‌های طبیعی مانند گل رز با رنگ‌های مانند سرخ می‌باشد.

این طرح از طرح های زیبا فرش می باشد.

برای نمون از مجموعه طرح فرش گل فرنگ می توان به گل فرنگ فرش بیجار ، گل فرنگ دسته گلی ، گل فرنگ گل و بلبل گل فرنگ دسته گلی ، اشاره کرد.

فرش ماشینی طرح خشتی

این طرح از دیگر طرح های فرش ایرانی است که در آن قالی شبکه بندی و خانه خانه می‌شود و هر خانه با خانهٔ دیگر فرق دارد.

این طرح‌ها را قاب خشتی یا فرش طرح خشتی نیز می گویند. در این طرح متن قالی چند ضلعی‌های منظم و نا منظم دارد.

برای نمونه از بهترین فرشهای خشتی بازار فرش می تواند به فرش خشتی مشهد اشاره کرد که زیبایی خاصی در فرشهای ۱۰۰۰شانه و ۱۲۰۰شانه به ارمغان آورده است. میتوانید از فرش مشهد طرح خشتی کد۸۷۲۱۲۰ در رنگبندی های مختلف دیدن فرمایید.

فروشگاه اینترنتی فرش مشهد بست بافت بهترین های انواع طرح فرش ماشینی را برای خرید مشتریان خود فراهم آورده است تا با خیالی آسوده خریدی دلچسب داشته باشند.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها
در تلگرام نیز همراه شما هستیم.مشاهده
+