خرید اینترنتی فرش مشهد

خرید اینترنتی فرش مشهد

در این مقاله به بررسی فروش اینترنتی فرش مشهد می پردازیم. یکی از بهترین برندهای فرش موجود در بازار بافت ایران، مجموعه کارخانه‌های تولید فرش مشهد می‌باشد.

مجموعه فرش مشهد، شامل سه برند اصلی می‌باشد

فرش نگین مشهد، فرش مشهد، فرش زمرد مشهد

تولیدات فرش مشهد با استفاده از الیاف مرغوب شرکت درالون آلمان کیفیتی کم‌نظیر را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است.

فروش اینترنتی فرش مشهد

از مزایای گروه تولیدی فرش مشهد (نگین، مشهد، زمرد) وجود واحدهای ریسندگی و بافندگی به صورت تخصصی در آن مجموعه می‌باشد، که این امر سبب می‌شود

مشتریان این سه واحد تولیدی بعد از چند سال بخواهند از همان فرش خریداری نمایند و کد فرش مورد نظر موجود باشد، با خیال راحت می‌توانید مطمئن باشید با همان رنگ بندی قبلی تولید شده است.

به عنوان مثال اگر شما فرش افشان کرم را از زمرد مشهد یا نگین مشهد خریداری نمایید بعد از دو سال خواهان خرید یک تخته فرش افشان کرم دیگر باشید، عین همان فرش را می‌توانید بخرید.

نکته قابل توجه که لازم است بدانیم این است که رنگ کرمی در اکثر فرش ها بعد از یک دوره شش ماهه تغییر می‌کند، ولی در مجموعه‌ی تولیدی فرش مشهد بواسطه دارا بودن واحد رنگ‌رزی گسترده در یک بازه زمانی طولانی همان ثبات رنگ را دارد.

خرید فرش ۵۰۰ شانه ، خرید فرش ۷۰۰ شانه ، خرید فرش ۱۰۰۰ شانه ، خرید فرش ۱۲۰۰ شانه

و چونکه در فرش ۵۰۰ شانه، ۷۰۰ شانه، ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه مشهد خریداران بیشتر ترغیب به خرید فرش کرمی رنگ (برای مثال فرش مشهد طرح افشان درباری) دارند این مطلب بسیار حائز اهمیت است.

با توجه به توضیحات مختصری که داده شد معلوم می‌شود که دلیل محبوبیت و اعتماد مردم به فرش مشهد به چه دلایلی است.

همین امر سبب شده است که بعضی از تولید کنندگان به نام فرش مشهد تولیدات خود را به فروش برسانند و خود را در بازار فرش و برخی وبسایت فروش اینترنتی فرش مشهد به عنوان نمایندگی فرش مشهد، نمایندگی فرش نگین مشهد و یا نمایندگی فرش زمرد مشد معرفی کنند.

به همین دلیل بارها در بازار فروش فرش مشهد و فروش فرش ماشینی اینترنتی مشاهده شده است که برخی کارخانه های فرش در یک شهر دیگر از اسم فرش مشهد استفاده کرده و با اضافه و کم کردن پیشوند و پسوند فرش نگین، فرش زمرد، فرش مشهد اقدام به فروش در بازار و یا فروش اینترنتی می‌کنند.

لگو فرش مشهد

خرید اینترنتی فرش ماشینی مشهد

ما در فروشگاه اینترنتی فرش بست بافت (BestBaft.com) برآنیم که فرش مشهد اصل را با هولوگرام اصلی فرش مشهد (فرش نگین مشهد، فرش زمرد مشهد و فرش مشهد)، آدرس دقیق کارخانه و شماره تماس کارخانه فرش مشهد؛ فرش اصلی و درجه یک بهترین کیفیت را با قیمتی کاملا مناسب به شما مشتریان خاص پسند BestBaft.com تقدیم نماییم.

در باره قیمت فرش مشهد و چرایی اختلاف قیمت نسبی با بقیه برندهای فرش موجود در بازار (برای نمونه اختلاف قیمت فرش ۵۰۰ شانه کاشان و فرش ۵۰۰ شانه مشهد در طرح افشان فیروزه‌ای) ناشی از جنس نخ فرش جنس تار و پود فرش و همچنین چسپ پشت فرش و نیز دستگاه بافت ناشی می‌شود که در همه این موارد فرش مشهد همواره در بهترین ها را انتخاب کرده است. و این اختلاف قیمت جزئی ناشی از همین عوامل می باشد.

آدرس نمایندگی فرش مشهد

دفتر نمایندگی فرش مشهد تهران : تهران، میدان هفت تیر
دفتر نمایندگی فرش زمرد مشهد تهران : تهران، میدان هفت تیر بالاتر از مسجد الجواد
دفتر نمایندگی فرش نگین مشهد تهران : …

آدرس کارخانه فرش نگین مشهد : کیلومتر ۲۳ جاده مشهد-قوچان جاده محمد آباد قائم مقام
آدرس کارخانه فرش مشهد : کیلومتر ۱۸ جاده مشهد-قوچان
آدرس کارخانه زمرد مشهد : مشهد، جاده مشهد-قوچان

خرید فرش افشان ارزان قیمت

خرید فرش افشان ارزان قیمت ۶ متری ، خرید فرش افشان ارزان قیمت ۹ متری ، خرید فرش افشان ارزان قیمت ۱۲ متری

قیمت فرش افشان ارزان قیمت ۶ متری ، قیمت فرش افشان ارزان قیمت ۹ متری ، قیمت فرش افشان ارزان قیمت ۱۲ متری

خرید فرش افشان کرم رنگ ، قیمت فرش افشان کرم رنگ

خرید فرش افشان آبی فیروزه ای ، قیمت فرش افشان آبی فیروزه ای