خرید فرش جهیزیه

فرش جهاز

خرید فرش جهیزیه

انتخاب و خرید فرش جهیزیه

خرید فرش جهیزیه نوعروسان یکی از کالاهای جذابی است که بسیار به چشم می آید و زینت بخش هر جهاز عروسی می باشد، و با توجه به قیمت فرش به نسبت سایر کالای جهاز باید در تهیه آن و انتخاب طرح فرش و رنگ فرش بسیار دقت کرد.

فرش با توجه به نقش گلهای زیبا و نگارهای شاد و متنوع با رنگ های جذاب و چشم نواز زینت دهنده خانه هر ایرانی است.

خانه نو عروسان یکی از فضاهایی است که می توان در آن طراوت و شادابی را احساس کرد چرا که در طراحی دکوراسیون منزل و خانه نوعروسان از رنگ های خاص و ملایم استفاده می شود.

خرید فرش جهیزیه عروس

فرش آبی فیروزه ای به عنوان جهیزیه در ترکیب با دو رنگ زرد و سفید دکوراسیون خانه ای خیره کننده ایجاد می کند. رنگ آبی فیروزه ای احساس آرامش بخشی به دکوراسیون داخلی خانه می آورد.

برای اینکه فضایی زیبا داشته باشید باید تناسیته های مناسبی از دو رنگ باهم ترکیب شوند.

مثلا فرش آبی فیروزه ای کمی گرایش به سبز و رنگ مبلمان زرد متمایل به لیمویی ترکیب رنگی دلچسب برای بعضی از سلایق  در انتخاب و خرید فرش جهیزیه نوعروسان ایجاد می کند.

یکی از رنگ های جذاب دیگر در خانه فرش قهوه ای یا فرش گردویی می باشد که با مبلمان به رنگ سبز (سبز کاهویی یا پسته ای) با کوسن های دو رویه مزین به عکس گل های زیبای بهاری که از آرامش طبیعت الهام می گیرد. این موضوع فضای دکوراسیون منزل شما را دارای پتانسیل بیشتری برای تنوع و تغییر می کند. 

خرید فرش جهیزیه

پیشنهاد ما برای دوستانی که برای دکوراسیون فرش کرمی رنگ خریداری می کنند چیدمان با رنگ قهوای و صورتی ملایم است که فضایی رومانتیک وزیبا پدید می آورد. در این بین نباید از فرش مشهد کرمی رنگ غافل بود، چرا که با توجه به دوام رنگ کرمی فرش مشهد – فرش نگین مشهد ، فرش زمرد مشهد و فرش مشهد – دکوراسیون با ثبات رنگ بیشتری را خواهید داشت.

هرچند که در نهایت بهترین دکوراسیون منزل با هماهنگی و تفاهم عروس و داماد های عزیر  در خرید هر رنگ و نقشی می باشد، و خرید فرش با این تفاهم صورت می گیرد ، لذا آرزوی همکاران فروشگاه اینترنتی فرش بست بافت عاقبت به خیری و خوشبختی شما زوج های جوان و خوشبخت می باشد.

جدیدترین فرش های کارخانه کاشان با قیمت مناسب
حراج!
فرش کاشان شهیاد طرح ۷۰۰ شانه

فرش کاشان شهیاد طرح ۷۰۰ شانه

شروع از : 950,000 تومان
ارسال رایگان برای خرید بیش از ۲ میلیون تومان تهران تا درب منزل ، شهرستان تا باربری تنوع رنگ : سرمه ای ، کرمی در فیلم زیر می توانید کیفیت بافت این محصول را مشاهده نمایید.
حراج!
فرش کاشان مهبد طرح ۷۰۰ شانه

فرش کاشان مهبد طرح ۷۰۰ شانه

شروع از : 950,000 تومان
ارسال رایگان برای خرید بیش از ۲ میلیون تومان تهران تا درب منزل ، شهرستان تا باربری تنوع رنگ : سرمه ای ، کرمی ، آبی فیروزه ای در فیلم زیر می توانید کیفیت بافت این محصول را مشاهده نمایید.
فرش کاشان ۷۰۰ شانه شهیاد سرمه ای

فرش کاشان ۷۰۰ شانه شهیاد سرمه ای ۱۲ متری

2,700,000 تومان
۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ - ۸ رنگ - ریز بافت دستبافت نما - اکرلیک بدون پرز
فرش کاشان ۷۰۰ شانه شهیاد فیلی

فرش کاشان ۷۰۰ شانه شهیاد کرمی ۱۲ متری

2,700,000 تومان
۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ - ۸ رنگ - ریز بافت دستبافت نما - اکرلیک بدون پرز
حراج!
فرش کاشان طرح نسترن

فرش کاشان نسترن طرح ۷۰۰ شانه

شروع از : 950,000 تومان
ارسال رایگان برای خرید بیش از ۲ میلیون تومان تهران تا درب منزل ، شهرستان تا باربری تنوع رنگ : سرمه ای ، کرمی ، زرد در فیلم زیر می توانید کیفیت بافت این محصول را مشاهده نمایید.
حراج!
فرش کاشان طرح ناردون

فرش کاشان ناردون طرح ۷۰۰ شانه

شروع از : 950,000 تومان
ارسال رایگان برای خرید بیش از ۲ میلیون تومان تهران تا درب منزل ، شهرستان تا باربری تنوع رنگ : لاکی ، کرمی ، سرمه ای ، آبی فیروزه ای  در فیلم زیر می توانید کیفیت بافت این محصول را مشاهده نمایید.
حراج!
فرش کاشان طرح مانا

فرش کاشان مانا طرح ۷۰۰ شانه

شروع از : 950,000 تومان
ارسال رایگان برای خرید بیش از ۲ میلیون تومان تهران تا درب منزل ، شهرستان تا باربری تنوع رنگ : سرمه ای ، کرمی  در فیلم زیر می توانید کیفیت بافت این محصول را مشاهده نمایید.
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها
راهنمای خرید از بست بافتمشاهده
+