//خرید و قیمت فرش ماشینی سرمه ای

خرید و قیمت فرش ماشینی سرمه ای

۱۳۹۷-۷-۱۷ ۰۸:۲۳:۲۶ +۰۳:۳۰فرش و دکوراسیون|
دکوراسیون فرش زمرد سرمه ای مشهد

رنگ سرمه ای در فرش ماشینی و دکوراسیون منزل

معمولا خریداران فرش ماشینی سرمه ای رنگ دغدغه این را دارند که ترکیب رنگ سرمه ای فرش با دکوراسیون منزل به چه شیوه ای می باشد. و سوالاتی در این زمینه پرسیده می شود. برای مثال اینکه فرش سرمه ای با چه مبلی ست میشه ؟ به فرش سرمه ای مبل چه رنگی میاد ؟ تقارن فرش سرمه ای با مبل کرم ؟

ست شدن فرش سرمه ای با چه مبل زیباتره ؟ یا به طور کل چیدمان فرش سرمه ای به چه صورتی باشه بهتره ؟  زیبایی در فرش ماشینی سرمه ای بسیار چشمگیر است. در این بین فرش سرمه ای مشهد و فرش سرمه ای کاشان با طرح و نقش های فرش سرمه ای جدید همواره چشم های مشتریان را به سوی خود می کشند. در هنگام سفارش دادن و خرید فرش ماشینی اینترنتی ( بعد از انتخاب طرح فرش)، که چه رنگی را انتخاب کرده اید، با توجه به حاشیه و لبه دوزی آن اگر سرمه ای باشد در اصطلاح به آن فرش سرمه ایی می گویند. و اگر حاشیه و لبه دوزی فرش ماشینی کرم باشد به آن فرش، فرش کرم رنگ می گویند.

خرید و قیمت فرش ماشینی سرمه ای

زیبایی در خرید فرش ماشینی سرمه ای

نخ سرمه ای در فرش ماشینی جزو نخ هایی است که زیاد به چشم می آید. معمولا نخ سرمه ای در فرشهایی که رنگ بندی تیره تری دارند بیشتر است تا فرشهای روشنتر، عموما در فرش های تیره یا سرد رنگهای سرمه ای، رنگ لاکی فرش ، رنگ زیتونی ، رنگ سبز و رنگ فیروزه ای فرش ماشینی بیشتر می باشد.

برای همین است که در فرش های طرح کرمان ، منظور فرش هایی است که دارای گل زیاد تری می باشند ، از نخ سرمه ایی در فرش بیشترین استفاده می شود. دلیل اینکه از نخ سرمه ای در فرش با گل زیاد استفاده می شود این است که اگر فرش ساده باشد و رنگ سرمه ای زمینه فرش باشد هنگام پا گذاشتن روی آن سایه بوجود می اورد و یا اصطلاحا جای پای آن معلوم است.

فرش ماشینی سرمه ای

برای پاسخ به این سوال که با فرش سرمه ای چه رنگ پرده ای ست میشه باید گفت در رنگ بندی خانه هایی که از رنگ تیره برای پرده استفاده کرده اند یا رنگ کابینت آشپزخانه رنگ قهوه ای یا تیره استفاده کرده همچنین برای ست فرش سرمه ای رنگ با مبل زیباتر است رنگ مبل زرشکی و قهوه ای تیره باشد.  فرش ماشینی سرمه ای رنگ در ست کردن مبلمان خانه بسیار پرکاربرد است.

دکوراسیون فرش زمرد سرمه ای مشهد 2

فرش-سرمه-ای-رنگ-در-دکوراسیون-(2)

یکی از کارخانه هایی که در زمینه فرش ۵۰۰ شانه سرمه ای بسیار موفق است کارخانه فرش زمرد مشد ، از مجموعه کارخانه های فرش مشهد ، می باشد. برای نمونه از فرش زمرد مشهد طرح ۱۸۱۱۶ سرمه ای و فرش ماشینی سرمه ای زمرد مشهد طرح ۱۸۱۱۰ سرمه ای دیدن نمایید.

برای خرید فرش ماشینی ۶ متری ، خرید فرش ماشین ۹ متری و خرید فرش ماشینی ۱۲ متری به فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی مشهد مراجعه کنید.

به دلیل نوسانت قیمت هنگام خرید' جهت دریافت قیمت روز تماس بگیرید 09190695763 و 02166974759 با تشکر. رد کردن