دکوراسیون و خرید فرش کودک بخش دوم

راهنمای خرید فرش پسرانه

دکوراسیون و خرید فرش کودک بخش دوم

 دکوراسیون و خرید فرش کودک بخش دوم

در مقاله قبلی – دکوراسیون و خرید فرش کودک بخش اول – مطالبی در رابطه با چگونگی انتخاب فرش مناسب کودک ( فرش پسرانه ، فرش دخترانه ) عنوان کردیم، و با کیفیت و رنگهای مناسب اتاق پسرانه و اتاق دخترانه اشنا شدیم.

در بخش دوم مقاله دکوراسیون و خرید فرش کودک در مورد مدل های مختلف فرش پسرانه و فرش دخترانه ، رنگ فرش کودک برای دکوراسیون منزل، و بقیه نکات مربوط به دکوراسیون فرش کودک صحبت خواهیم کرد.

انتخاب مدل فرش کودک :

برای انتخاب و خرید فرش کودک همیشه بیشترین دقت را داشته باشید. ظاهر و زیبایی فرش نباید عاملی گول زننده در انتخاب شما باشد. نکات مهمی در رابطه با انتخاب فرش برای دکوراسیون و خرید فرش کودک وجود دارد که حتما باید رعایت شوند.

ابعاد فرش کودکی که انتخاب میکنید بسیار مهم هست، سعی کنید قبل از خرید فرش کودک ابعاد اتاق را در نظر داشته باشید و تمام اتاق با فرش کودک پر نشود.

برای دکوراسیون و خرید فرش کودک چند نکته را مد نظر داشته باشید:

  1. فرش ضخیم نباشد، نخهای فرش بلند نباشد.
  2. فرش ظریف و ریز بافت باشد. خرید فرش با بافت فشرده زیبایی بیشتری به دکوراسیون اتاق کودک دلبندتان میبخشد.
  3. بافت ریز و فشرده فرش سبب میشود الودگی کمتری در پرزهای فرش نفوذ کند.
  4. تا حد ممکن در خرید فرش کودک سعی کنید اطراف فرش ریشه نداشته باشد تا به محلی برای تجمع الودگی تبدیل نشود.

فروشگاه اینترنتی فرش کودک بست بافت در پی تحقیق و بررسی سعی کرده در بین بهترین کیفیت و برندهای فرش کودک فرشهای با کیفیت عالی را انتخاب کند. و به والدین گرامی انتخاب بیشتری در خرید اینترنتی فرش کودک بدهد.

دکوراسیون و خرید فرش کودک

انتخاب رنگ فرش کودک :

پس از دقت در موارد فنی و کیفی در انتخاب فرش کودک، دقت در رنگ فرش کودک و ست بودن فرش کودک با رنگ اتاق، رنگ پرده ها، رنگ محلفه، و حتی رنگ کمد و دیوارهای اتاق کودک بسیار مهم است.

در حالت کلی بهتر است رنگ فرش کودک تیره باشد و در مقابل رنگ اتاق رنگ تیره تری انتخاب شود. این پیشنهاد بخاطر این است که رنگ های روشن زودتر چرک و آلودگی را نشان می دهند. و لکه های ناشی از بازی و یا ریختن مواد خوراکی بر روی فرش برجسته تر است.

در نظر داشته باشید که منظور از رنگ تیره، فرش های کاملا تیره رنگ قهوه ای یا مشکی نیست، بلکه میتوان از رنگ های سبز تیره ، فرش آبی فیروزه ای تیره رنگ و … انتخاب کرد. که شادابی و طراوت اتاق کودک حفظ شود.

فرش پسرانه

فروشگاه اینترنتی خرید فرش کودک بست بافت

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها
راهنمای خرید از بست بافتمشاهده
+