راهنمای جامع خرید فرش مشهد

فرش مشهد ، خرید فرش مشهد ، قیمت فرش مشهد

با توجه به تماس های مکرر شما عزیزان مبنی بر وجود انواع برند فرش نگین مشهد در بازار و سوالاتی درباره فرش مشهد واقعی در این مقاله بطور کامل تمام نکات را توضیح میدهیم تا به راحتی بتوانید فرش مشهد اصلی را از نمونه های تقلبی آن تشخیص دهید.

خرید فرش مشهد – قیمت فرش مشهد

شنیدن اسم فرش ماشینی مشهد برای خریداران فرش ماشینی همواره تداعی کننده فرشی با کیفیت و اصالت است، اما واقعا چه مزایایی در فرش مشهد نهفته است که باعث شده فروشگاه های ارائه دهنده فرشهای مشهد و فرش زمرد مشهد و فرش نگین مشهد همواره با خیالی آسوده مشتریان خود را ترغیب به خرید فرش  نگین مشهد و زمرد مشهد و فرش مشهد کنند.

رنگ ها در فرش مشهد

گاهی برخی از مشتریان فروشگاه تخصصی فرش بست بافت عکس هایی از فرش و دکوراسیون منزلشان را از طریق کانال تلگرام فرش برای مشاورین بست بافت ارسال میکنند و خواهان خرید فرشی با همان نقشه و طرح و رنگ هستند.

برای این دسته از مشتریان عزیز خریدار فرش و قالی این نگرانی وجود دارد که آیا فرشی که به تازگی از همان رنگ و طرح و نقشه سفارش میدهند آیا با فرش حال حاضر منزلشان تفاوت رنگ نخواهد داشت؟؟

راز پاسخ به این سوال جواب دادن به سوال زیر از کارشناسان فروشگاه فرش مشهد بست بافت است:

آیا فرشی که قبلا خریداری کرده‌ای مشهد اصل (فرش مشهد، فرش نگین مشهد، فرش زمرد مشهد) است؟؟؟

در پاسخ به سوال فوق کارشناسان ما طرح و برچسب فرش را بررسی می کنند و چک میکنند که آیا فرش ماشینی که قبلا خریداری شده فرش مشهد اصل است یا خیر!

    • پاسخ خیر (خرید فرش مشهد اصل نمی باشد)

متاسفانه به احتمالا بسیار بالا فرش جدیدی که از همان طرح و رنگ و نقشه و همان کارخانه باشد امکان دارد که با فرش قبلی از نظر رنگ و طراوت فرش یکدست و ست دکوراسیون نباشند.

    • پاسخ بلی ( خرید فرش مشهد اصل می باشد)

اگر فرش قبلی فرش مشهد اصل باشد، که با خیال راحت میتوانید همان کد طرح فرش ماشینی مشهد را سفارش داده و با آسودگی خاطر از کنار هم بودن فرشهای قبلی و فرش تازه خریداری شده در دکوراسیون منزلتان لذت ببرید.

چرا ثبات رنگ فرش مشهد بسیار بالاست ؟

چرا همکاران ما در فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی همواره با خیال آسوده در مورد ثبات رنگ و طراوت ماندگار در فرش ماشینی مشهد با قاطعیت نظر می دهند؟

علت این مسئله وجود واحد رنگرزی مستقل در مجموعه کارخانجات شرکت فرش مشهد ، فرش نگین مشهد و فرش زمرد مشهد می باشد.

این واحد رنگرزی فرش که به صورت مستقل اما در داخل مجموعه کارخانه فرش مشهد فعالیت میکند برای سالها تولید رنگ نخ فرشهای مشهد را به عهده داشته است.

بخاطر وجود کادری مجرب و سیستم های به روز رنگرزی فرش توانسته این مهم را برای فرش مشهد به ارمغان بیاورد که همواره متخصصان و مشاوران خرید فرش ماشینی مشتریان را بابت ثبات رنگ فرش ماشینی به خریدن فرش ماشینی مشهد ترغیب کنند.

یکی از مشتریان فرش مشهد:

من چند سال قبل یه فرش مشهد خریدم، الان از همون طرح و رنگ یه فرش دیگه خریدم. باورم نمیشد که رنگهای هر دو فرش مثه هم باشه. رنگ فرش جدید و قدیمی با هم تفاوتی نداشتن.

رنگ فرش های واقعی در مجموعه فرش مشهد

در میان مشخصات یک فرش خوب برای خریداران مهم است که بدانند ویژگی های مختلف آن چگونه است؟ مثلا اینکه فرش چند شانه بخرم خوبه ؟ یا بهترین تراکم فرش چیه و …! یکی از ویژگی های موجود بر روی برچسپ برندهای مختلف فرش تعداد رنگ استفاده شده در فرش می باشد.

عبارتهای که ممکن است بر روی برچسپ پشت فرش ماشینی در مورد تعداد رنگ فرش مشاهده کنید:

فرش ۸ رنگ

فرش ۱۰ رنگ

فرش ۱۲ رنگ

فرش ۲۲ رنگ

و حتی فرش ۵۰ رنگ !!!

و …

اما آیا این تعداد رنگ آنهم در فرش ماشینی واقعی است ؟

پاسخ به این سوال هم آری و هم خیر می باشد.

در واقع در این قسمت تولید کنندگان فرش های معتبر و با برند مرغوب برای خریدارانشان به طور واضح عنوان میکنند که تعداد رنگ های استفاده شده در فرش چند رنگ است.

اما برخی دیگر از کارخانه های تولید فرش گاها بر روی برچسب فرش تعداد رنگهای بالایی را ثبت میکنند، بطور مثال ۲۰ رنگ.

ولی این تعداد رنگ و نخ عملا غیر واقعی می باشد و تنها به این مورد اکتفا میکنند که مثلا بر روی چند گره کنار هم (غیر قابل تشخیص) یک رنگ دیگر استفاده کرده اند.

و یا اینکه از رنگ نخهای غیر استاندارد آنهم در حد چند گره انگشت شمار در قسمتهای مختلف فرش استفاده میکنند و با این ترفند گمراه کننده، مشتریان خرید فرش ماشینی را با شبهه خرید فرش ۲۰ رنگ و یا بالاتر مواجه میکنند.

در مجموعه فرش مشهد با چند دهه سابقه فعالیت تعداد رنگهایی که در بافت فرش ماشینی استفاده میکند هشت رنگ و یا ده رنگ بوده است.

به هنگام خرید فرش مشهد همواره دقت کنید که تعداد بیش از ۱۰ رنگ تاکنون توسط مجموعه فرش مشهد، نگین مشهد و زمرد مشهد بافت نشده است.

کیفیت بهترین نخ فرش ارمغان کارخانه فرش هاش مشهد

اهمیت نخ در فرش ماشینی چقد مهم است؟

هنگام خرید فرش از فروشگاه های فرش ماشینی اینترنتی و دیدن تصاویر با کیفیت فرش، و یا خرید حضوری فرش ماشینی، خریداران عزیز اولویت خود را بر روی رنگ و لعاب فرش قرار می دهند و اینکه فرش ماشینی که میخواهند بخرند با دکوراسیونشان ست باشد و رنگ و طرح فرش با مبلمان و پرده ست شود.

ست بودن فرش و دکوراسیون منزل اولویت بسیار بالایی دارد. اما از نظر متخصصین مشاور خرید فرش، قبل از انتخاب رنگ و نقش فرش توجه به کیفیت نخ و بدون پرز بودن فرش اهمیت به مراتب بیشتر و اساسی تری دارد.

در واقع اگر کیفیت نخ استفاده شده در فرشی که خریداری میشود نامرغوب باشد اساسا خرید آن منتفی و کاملا غیرموجه است.

نکات حائز اهمیت در فرش های با انواع نخ فرش ماشینی بدون کیفیت:

ضرر بسیار نگران کننده فرش ارزان و با نخ بدون کیفیت، برای کسانی هست که آلرژی های پوستی و یا تنفسی دارند.

در تماسی که یکی از مشتریان ما با مدیر فروش فروشگاه داشت: ” اظهار داشتند که بعد از خرید یکی از طرح و نقشهای خوش لعاب و زیبای فرش دچار آلرژی تنفسی مزمنی گشته بودند، که بعد از مدت چند هفته نهایتا با مشاوره درمانی به این نتیجه رسیده بودند که نوع آلرژی حساسیت به پرز فرش است. (در نهایت به پیشنهاد فروشگاه فرش بست بافت با خرید فرش مشهد، حساسیت تنفسی به پرز فرش ایشان برطرف شد)”

در بسیاری موارد، استفاده از رنگ‌ها و نقش فرشهای خوش لعاب و غیر استاندارد برای جذب مشتریان سبب شده است که خریداران به کیفیت و بافت فرش اهیمتی ندهند. 

البته معمولا در این نوع فرشها بعد از چند ماه استفاده و شستشو، رنگها طراوت خود را از دست می دهند. و این نقطه مقابل فرشهای با کیفیتی مثل فرش مشهد هست که بعد از سالها همچنان رنگ فرش تغییری به خود نمی بیند و خرید فرش مشهد را با خاطره خوب همراه میسازند.

نخ اکریلیک در خرید فرش ماشینی

تقریبا همه فرشهای ماشینی بافت شده ادعای استفاده از نخ های صددرصد اکریلیک هیت ست شده را دارند. اما صرف اینکه فرشی از نخ اکریلیک هیت ست شده بافته شده باشد دلیل بر کیفیت بالای آن نیست.

اینکه نخ استفاده شده در فرش از چه مواد اولیه ای ساخته شده باشد در خرید فرش بسیار مهم است. و بعد از کیفیت مواد اولیه مرغوبیت رنگ استفاده شده در نخهای اماده برای ریسندگی اهمیت دارد.

در حال حاضر تنها فرش های ماشینی ایرانی که از نخ بایر آلمان – تحت لیسانس دارلون آلمان darlon بافت فرش میکنند سه برند با کیفیت فرش مشهد و فرش نگین مشهد و فرش زمرد مشهد می باشند.

نخ بایر آلمان با استفاده از بهترین مواد اولیه برای تهیه نخ فرش ماشینی اعلا، به عنوان با کیفیت ترین نخ اکریلیک بازار فرش ماشینی شناخته شده است.

استفاده از نخ با کیفیت صد در صد اکریلیک بایر آلمان امکان هرگونه پرزدهی و حساسیت های ناشی از نخهای بی کیفیت را از بین می برد، این امر لذت اطمینان از کیفیت نخ را در خرید فرش مشهد بسیار بارز میکند.

خریداران محترم فروشگاه فرش ماشینی بست بافت میتوانند با خیلی آسوده بابت سلامتی فرزندان و خودشان بر روی فرش ماشینی مشهد گام بگذراند و خریدی رضایت بخش داشته باشند.

در هم رفتگی نخ خاب فرش و سفت شدن فرش

بعد از بررسی کیفیت بهداشتی نخ اکریلیک استفاده در فرش توجه به این نکته هم لازم و ضروری است که نخ اکریلیک استفاده شده به عنوان نخ خواب همواره باید کیفیت بالایی داشته باشد تا بعد از گذشت مدتی نخ خاب آن دچار کوفتگی و درهم رفتگی نشود که خود باعث سفت شدن فرش و عدم نرمی آن می شود.

با خرید فرش ماشینی مشهد با اطمینان خاطر خیال خود را بابت حفظ نرمی فرش راحت کنید. فرش مشهد با نخ صد در صد اکریلیک بایر آلمان با گذشت سالها همچنان احساس لطافت و نرمی را به گامهایتان هدیه میدهد.

تمام فرشهای ارائه شده مشهد در فروشگاه اینترنتی تخصصی فرش مشهد بست بافت همگی درجه یک و اصل فرش مشهد، فرش زمرد مشهد و فرش نگین مشهد می باشند.

واحد فروش فروشگاه اینترنتی خرید فرش مشهد بست بافت ۰۲۱۶۶۹۷۴۷۵۹

دیدگاه‌ها بسته شده است.