راهنمای خرید فرش کودک

راهنمای خرید فرش کودک

اتاق کودک جزو مهمترین اتاقهای است که پدر و مادر ها وسواس خاصی بر روی خرید و دکوراسیون اتاق کودک برای فرزند دلبندشان نشان میدهند، از جمله خرید های مهم برای اتاق کودک، خرید فرش فانتزی اتاق کودک است، بنابراین بسیار مهم است که قبل از خرید راهنمای خرید فرش کودک را مطالعه نمایند.

در مقاله حاضر – راهنمای خرید فرش کودک – نکاتی مهم و قابل توجه را بررسی می‌کنیم از جمله جنس فرش کودک، فرش دخترانه یا فرش پسرانه، مدل فرش کودک و طرح فرش کودک و …

جنس فرش اتاق کودک

مهمترین مسئله در انتخاب و خرید فرش کودک جنس فرش است، باید توجه داشت که فرش کودک از نخ های مرغوب و با کیفیت تهیه شده باشد، با توجه به اینکه فرشهای بدون کیفیت سبب ایجاد آلرژی و بیماریهای پوستی و تنفسی میشوند حتما به جنس نخ و کیفیت کارخانه بافت فرش بسیار توجه شود.

خرید فرش کودک با کیفیت سبب میشود که در شستشو فرش رنگ فرش کودک تغییر نکند و تداخل رنگ پیش نیاید.

فرشهای با کیفیت هیچوقت طراوت و شادابی رنگ خود را از دست نمیدهند و همواره پایداری خود را حفظ میکنند.

در جنس نخ فرش کودک باید دقت داشت که فرش با کیفیت دچار درهم رفتگی نخ نمیشود و همواره نرم و بدون سفت شدن نخ خواب خواهد بود.

فروشگاه اینترنتی فرش کودک بست بافت همیشه سعی را بر این داشته که فرش کودک های با کیفیت بسیار بالا تهیه کند تا والدین بتوانند خرید فرش کودک مطمئنی برای فرزند دلبندشان داشته باشند.

راهنمای خرید فرش کودک فرش دخترانه

فرش پسرانه | فرش دخترانه

فرش اتاق دختر با فرش اتاق پسر میتواند بسیار متفاوت باشد، بنابراین در خرید فرش کودک باید به مدل فرش، طرح فرش و حتی نوع چیدمان المانهای فرش دقت کرد.

معمولا رنگهای سرد بیشتر مورد انتخاب برای اتاق پسرانه هستند و در مقابل رنگ های گرم برای اتاق دخترانه انتخاب میشوند.

فرش های آبی فیروزه ای ، فرش خاکستری ، فرش کودک فیلی و زرشکی متناسب اتاق کودک  و فرش پسرانه و رنگهای نارنجی و قرمز و صورتی و … متناسب فرش دخترانه است.

فرش پسرانه فرش کودک

 

کانال تلگرام فرش ماشینی

 دکوراسیون و خرید فرش کودک 

در بخش دوم مقاله دکوراسیون و خرید فرش کودک در مورد مدل های مختلف فرش پسرانه و فرش دخترانه ، رنگ فرش کودک برای دکوراسیون منزل، و بقیه نکات مربوط به دکوراسیون فرش کودک صحبت خواهیم کرد.

انتخاب مدل فرش کودک 

برای انتخاب و خرید فرش کودک همیشه بیشترین دقت را داشته باشید. ظاهر و زیبایی فرش نباید عاملی گول زننده در انتخاب شما باشد. نکات مهمی در رابطه با انتخاب فرش برای دکوراسیون و خرید فرش کودک وجود دارد که حتما باید رعایت شوند.

ابعاد فرش کودکی که انتخاب میکنید بسیار مهم هست، سعی کنید قبل از خرید فرش کودک ابعاد اتاق را در نظر داشته باشید و تمام اتاق با فرش کودک پر نشود.

برای دکوراسیون و خرید فرش کودک چند نکته را مد نظر داشته باشید:

  1. فرش ضخیم نباشد، نخهای فرش بلند نباشد.
  2. فرش ظریف و ریز بافت باشد. خرید فرش با بافت فشرده زیبایی بیشتری به دکوراسیون اتاق کودک دلبندتان میبخشد.
  3. بافت ریز و فشرده فرش سبب میشود الودگی کمتری در پرزهای فرش نفوذ کند.
  4. تا حد ممکن در خرید فرش کودک سعی کنید اطراف فرش ریشه نداشته باشد تا به محلی برای تجمع الودگی تبدیل نشود.

فروشگاه اینترنتی فرش کودک بست بافت در پی تحقیق و بررسی سعی کرده در بین بهترین کیفیت و برندهای فرش کودک فرشهای با کیفیت عالی را انتخاب کند. و به والدین گرامی انتخاب بیشتری در خرید اینترنتی فرش کودک بدهد.

دکوراسیون و خرید فرش کودک

انتخاب رنگ فرش کودک :

پس از دقت در موارد فنی و کیفی در انتخاب فرش کودک، دقت در رنگ فرش کودک و ست بودن فرش کودک با رنگ اتاق، رنگ پرده ها، رنگ محلفه، و حتی رنگ کمد و دیوارهای اتاق کودک بسیار مهم است.

در حالت کلی بهتر است رنگ فرش کودک تیره باشد و در مقابل رنگ اتاق رنگ تیره تری انتخاب شود. این پیشنهاد بخاطر این است که رنگ های روشن زودتر چرک و آلودگی را نشان می دهند. و لکه های ناشی از بازی و یا ریختن مواد خوراکی بر روی فرش برجسته تر است.

در نظر داشته باشید که منظور از رنگ تیره، فرش های کاملا تیره رنگ قهوه ای یا مشکی نیست، بلکه میتوان از رنگ های سبز تیره ، فرش آبی فیروزه ای تیره رنگ و … انتخاب کرد. که شادابی و طراوت اتاق کودک حفظ شود.

فرش پسرانه

فروشگاه اینترنتی خرید فرش کودک بست بافت

لینک های مفید

فرش مشهد

فرش نگین مشهد

فرش زمرد مشهد

فرش کاشان

دیدگاهتان را بنویسید