فرش ارزان قیمت کاشان

فرش ماشینی ارزان قیمت

فرش ماشینی خوزستان ، فرش ماشینی هرمزگان ، فرش ماشینی کرمان ، فرش ماشینی بوشهر

فروشگاه تخصصی فرش مشهد با توجه به شرایط اقتصادی و در جهت ارائه محصولات خود به زوج های جوان و همچنین ارائه فرش های مناسب و ارزان قیمت اقدام به ارسال رایگان فرش ارزان قیمت در اهواز – فرش ارزان قیمت در بندر عباس  – فرش ارزان قیمت در هرمزگان می نماید .

فرش ارزان قیمت کاشان

فروشگاه بست بافت در تلاش است که کلیه محصولات را با قیمت مناسب و حدالمقدور با قیمت درب کارخانه به مشتریان عزیز خود ارائه نماید.

فروشگاه بست بافت جدای از ارائه فرش ارزان قیمت به اهواز و جنوب کشور هزینه ارسال را نیز به عهده گرفته و برای مغازه داران تخفیف ویژه ای در نظر می گیرد.

فروشگاه تخصصی فرش بست بافت جدای از فرش ارزان قیمت در طراحی و رنگبندی فرش ها نیز در تلاش است که تنوع فرش های ارزان قیمت را روز به روز بیشتر کند و بتواند بر اساس سلیقه زوج های جوان و مشتریان فرش های ارزان قیمت تولید و به بازار عرضه کند.

خرید مستقیم فرش ارزان قیمت از کارخانه کاشان

با توجه به اینکه فرش های ما مستقیم به دست مشتریان می رسد و در این میان هیچ واسطه ای نمی باشد لذا قیمت فرش های ارائه شده تا ۳۰% نسبت به بازار ارزانتر می باشد.

فرش های بست بافت شامل فرش های ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰ و ۱۰۰۰ شانه با تراکم ۳۰۰۰ و همچنین ۱۲۰۰ شانه با تراکم ۳۶۰۰ می باشد.

فرش ۵۰۰ شانه تراکم ۱۰۰۰ پروپیلن

برای ایجاد تنوع بیشتر در رنگ و قیمت فرش به تازگی فرش های ۵۰۰ شانه تراکم ۱۰۰۰ که با نخ پروپیلن بافت می شود با قیمتی ارزان و مناسب به زنجیره محصولات اضافه شده اند.

 

 

نماد اعتماد تجارت الکترونیک بست بافت

لوگو ساماندهی پایگاه اینترنتی بست بافت

logo-samandehi
فروشگاه بست بافت
راهنمای خرید فرش

ساعات تماس : ۹ صبح تا ۱۸

شماره های تماس

۰۹۱۹۰۶۹۵۷۶۳ و ۰۲۱۶۶۹۷۴۷۵۹

به دلیل نوسانت قیمت هنگام خرید' جهت دریافت قیمت روز تماس بگیرید 09190695763 و 02166974759 با تشکر. رد کردن