فرش دستبافت گونه و خرید فرش دستبافت گونه

فرش دستبافت گونه و خرید فرش دستبافت گونه بخش دوم

در بخش نخست بررسی فرش دستبافت گونه و خرید فرش دستبافت گونه مطالبی را در مورد این فرش ها و تفاوت آنها با فرش ۷۰۰ شانه و ۱۰۰۰شانه بررسی نمودیم. فروشگاه اینترنتی فرش دستبافت گونه بست بافت نیر میتوانید فرش ۱۲۰۰شانه زیبای دستبافت گونه را بررسی و در صورت پسندیدن خرید فرش را در برنامه خرید خود بگنجانید.

مطالعه مقاله قبلی درباره فرش دستبافت گونه و خرید فرش دستبافت گونه

تفاوت فرش دستبافت و فرش ماشینی چیه ؟

قبلا از خرید فرش دستبافت گونه و برای بررسی اینکه تفاوت فرش دستبافت گونه و فرش ماشینی و فرش دستبافت در چی هست، ابتدا تفاوت فرش ماشینی و فرش دستبافت را بررسی میکنیم.

در این دو نوع بافت فرش ( فرش ماشینی و فرش دست بافت )، در فرش دستبافت نخ ها با گره ای که بافنده فرش دستبافت میزند گره سر جای خود محکم میشود، و به دلیل این استحکام ثابت گره نخ خاب هیچ زمانی از فرش دستباف بیرون نمی آید.

و اما در فرش ماشینی استحکام نخ خابی که به کار رفته تنها به صورت یک لایه یو (U) مانند دور نخ تار ( چله ) گره ای سطحی خورده و با تزریق چسبی که در ساختار فرش استفاده میشود مستحکم میشود به همین علت اگر چسب در آب حل شود با اولین شست و شوی فرش ماشینی، فرش خیلی شل می شود و امکان خارج شدن نخ خاب و باز شدن گره ی سطحی از دور نخ تار وجود دارد.

اینجاست که توجه به نزدیک بودن فرش ماشینی به فرش دستبافت اهمیت پیدا میکند که در دستگاه های بافت فرش ماشینی گفته شده نخ خاب بافت رفتگی بیشتر و بهتری را در ساختار بافت فرش ماشینی داراست.

خرید فرش دستبافت گونه

لذا زمانی که پشت فرش ماشینی که توسط دستگاه تولید شده، نگاه بیندازیم پشت فرش ماشینی همانند فرش دستبافت است و استحکام به وجود امده در فرش حاصل ساختاری است که توسظ بافت فرش در آن به وجود آمده و نه استحکامی سطحی که تنها توسط تزریق چسب به ساختار فرش ماشینی باشد.

خرید فرش دستبافت گونه

درنهایت آنکه فروشگاه اینترنتی فرش بست بافت نیز با ارائه ی محصولات بافته شده، فرش مشهد و بهترین فرش کاشان ، توسط دستگاه های جدید و بروز ذکر شده توانسته رتبه برتر و اعتمادی بیشتر را در زمینه فروش اینترنتی فرش ماشینی دست بافت گونه کسب کند و رضایت مشتریان گرامی خود را جلب نماید.

رفتن به فروشگاه

کانال تلگرام بست بافت

پیج اینستاگرامی بست بافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *