فرش زمرد مشهد

فرش زمرد مشهد

اگر به دنبال خرید فرش زمرد مشهد هستید ، به فروشگاه تخصصی فرش زمرد مشهد مراجعه کنید.

کارخانه فرش زمرد مشهد

این شرکت در سال ۱۳۷۶ در کیلومتر ۱۸ جاده مشهد به قوچان در فاز ۲ شهرک صنعتی توس آغاز به کار کرد. توان تولیدی این واحد در حال حاضر بیش از ۱۸۰۰۰۰۰ متر مربع در سال می باشد. از تولیدات این شرکت می توان به فرش های ۳۲۰ شانه ، پلی پروپیلن(P.P) ، فرش های ۱۰۰% اکرلیک ۵۰۰ و ۷۰۰ شانه و همچنین فرش های بلژیکی ۶۴۰ شانه اشاره کرد.

در حال حاضر کمتر کارخانه ای در ایران وجود دارد که تنوع ماشین آلات فرش ماشینی زمرد مشهد را داشته باشد.

در بست بافت سعی ما بر این است که برترین انتخاب های موجود در بازار را با بهترین قیمت ارائه نماییم.

مقالات کاربردی

انتخاب رنگ فرش ماشینی

تقلب در خرید فرش مشهد

کانال تلگرامی فرش

خرید فرش ماشینی زمرد مشهد

تمای برندهای ارائه شده در فروشگاه BestBaft توسط تیم فنی فروشگاه بررسی و سابقه آن مورد تایید است، همه دوستان عزیز می‌توانند با خیال راحت بابت کیفیت ارائه شده و کمترین قیمت به نسبت بازار از ما خرید به یاد ماندیی داشته باشند.

فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی BestBaft در حال حاضر در صدد است تا با طراحی جدید و تکمیل سبد خرید خود از بهترین برندهای بازار نیاز همه دوستان عزیز را به خرید فرش، پتو و بافت‌های دیگر برآورده سازد.

فرش زمرد مشهد
فرش زمرد مشهد

محصولات فرش زمرد مشهد

شرکت فرش زمرد مشهد از جمله سه زیر مجموعه اصلی فرش مشهد – فرش مشهد، فرش زمرد مشهد، فرش نگین مشهد – می باشد که در سال ۱۳۷۶ تاسیس و شروع به فعالیت در زمینه بافت فرش ماشینی نمود. این شرکت به منظور اطمینان و اعتقاد بخشیدن به مشتریان خود سیستم تضمین کیفیت مناسبی را مطابق استاندارد مدیریت کیفی ISO 9001/2008 بهینه سازی کرده است.

فرش ماشینی زمرد مشهد با توجه به اینکه کارخانه رنگ رزی خود را دارد (کارخانه رنگ رزی زمرد مشهد) همواره از ثبات رنگ کم نظیری در فرش های ماشینی بافت خود بهره برده است. نخ های استفاده شده در فرش نگین مشهد تولید آلمان بوده و کاملا اکریکیک صد در صد و هیت ست شده می باشد تا فرشی بدون پرز دهی را تولید شود.

با توجه به برندهای تقلبی موجود در بازار که همواره سعی را بر این دارند که با اسم فرش زمرد مشهد محصولات خود را به فروش برسانند مشتریان عزیز حتما قبل خرید فرش مشهد راهنمای خرید فرش مشهد اصلی را مطالعه بفرمایند.

لوگوی فرش زمرد مشهد

فرش زمرد مشهد کد 10002 آبی فیروزه ای

در هنگام خرید فرش ماشینی زمرد مشهد حتما به برچسپ اصلی دقت کنید.

  1. برچسب با هولوگرام اصلی باشد.
  2. برچسب کاغذی باشد.
  3. فرش زمرد مشهد بدون پیشوند و پسوند باشد.

خرید اینترنتی فرش ماشینی زمرد مشهد

 

دیدگاهتان را بنویسید