فرش ماشینی ارزان قیمت

فرش ارزان قیمت

فرش ماشینی ارزان قیمت

چرا نباید فرش ماشینی ارزان قیمت بخریم ؟

امروزه در سطح اینترنت و تبلیغات تلویزیونی همواره با عبارت فرش ارزان قیمت و فرش تخفیفی روبرو میشویم، اما چقدر این مطلب واقعیت داره و مسائل نهان پشت پرده فرش ماشینی ارازن قیمت چیست؟ و اصولا قیمت فرش را چه چیزی تعیین میکند؟

این واقعیت را بپذیریم اولین قدم برای خرید یک فرش ساده یا فرش گل برجسته مرغوب، نه! گفتن به خرید فرش ماشینی ارزان قیمت است.

شما هیچ وقت نمی توانید فرش دستبافت ارزان قیمت بخرید، زیرا نخ فرش دستباف ابریشم و پشم با کیفیت میباشد. و جدای از این فروش ارزان فرش دستبافت نشانه ای از وجود تقلب یا ناخالصی در مواد اولیه فرش هست.

در فرش ماشینی نیز هر چقد الیاف مورد استفاده در فرش با کیفیت باشد هزینه بافت و تولید آن نیز بالاست و در نهایت قیمت فرشی با کیفت و مرغوب بیشتر می باشد.

فرشهای گل برجسته فروشگاه اینترنتی فرش بست بافت از مرغوبت ترین الیاف بافته شده است و حتی در میزان برجسته بودن گلها نهایت دقت شده است که در هنگام نشستن و راه رفتن نرمی و لطافت فرش محسوس باشد.

فرش ماشینی ارزان قیمت

فرش های ارزان قیمت ماشینی به خصوص آنهایی که درصد نایلون بالایی دارند به راحتی مو و آلودگی و خرده ریزه های دیگر را در خود جمع میکنند.

اما فرشهای دست بافت و فرشه ای ماشینی مرغوب – مثل فرش مشهد – ارائه شده در فروشگاه اینترنتی بست بافت با کیفیت عالیی بافت شده و قبل از قرار گیری در فروشگاه توسط متخصصان ما بررسی و آزمایش میشوند.

بنابراین کلیه فرش های فروشگاه فرش بست بافت مو و آشعال به خود نمی گیرند و با جارو برقی به آسانی تمیز می شوند و خانواده های عزیز جهت تمیز کردن مو و آشعال از روی فرش مجبور نشوند از بروس برای جمع کردن آشعال روی فرش استفاده کند.

توصیه ما این است  فرشهای مرغوب ایرانی را خریدار کنید نه فرشهای گل برجسته ترکیه و چینی و حتی المقدور در اتاق کودکتان از طرحهای کودک ساده استفاده کنید چون فرشهای گل برجسته طرح کودک ممکن است برای نشستن و راه رفتن کودک دلبندتان آزار دهنده باشد.

رفتن به فروشگاه

کانال تلگرام بست بافت

پیج اینستاگرامی بست بافت

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)

نظرات (1)

[…] خرید فرش ماشینی ۶ متری ، خرید فرش ۹ متری ، خرید فرش ۱۲ متری همچنین انواع فرش […]

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها
راهنمای خرید از بست بافتمشاهده
+