فرش مشهد طرح افشان

فرش مشهد طرح افشان

فرش مشهد طرح افشان

فرش مشهد طرح افشان گردویی

فرش مشهد طرح افشان گردویی 801030

فرش مشهد طرح افشان

فرش های دستبافت ایرانی همواره دارای ترکیب رنگ و نقوش بسیار جذاب و دلپذیری هستند. و در این بین فرش ماشینی از این قاعده مستثنی نیست و همواره برای خرید فرش علاوه بر شانه فرش و تراکم فرش طرح فرش و رنگ فرش بسیار پر اهمیت است. 

در بین طرح های بسیار زیبای فرش و فرش مشهد طرح های زیادی مشهور شده اند که یکی از انها فرش مشهد طرح افشان میباشد. فرش مشهد طرح افشان دارای تنوع و تغییر زیادی است و طرح های فرعی بسیاری از ان منشعب گشته است مانند افشان اسلیمی ، افشان شکسته ، افشان ترنجدار ، افشان گل اناری ، افشان زنبق ، افشان شاه عباسی .

طرح افشان برگرفته شده از گل ها وگیاهان و شاخ و برگ درختان و حیوانات است. رنگ های متنوعی دارد و طرفداران خاص خود را چه در داخل ایران و چه در خارج ایران دارد. در میان فرش 700 شانه مشهد و فرش 1200 شانه مشهد، فرش مشهد طرح افشان 700 شانه و 1200 شانه در رنگ های سرمه ای کرم و آبی فیروزه ای تولید و بافت می شود. فرش افشان فرش دارای هارمونی خاصی برای دکوراسیون منزل میباشد.

[siteorigin_widget class=”storevilla_latest_product_cat_widget_area”][/siteorigin_widget]

 

فرش مشهد طرح افشان گردویی
فرش مشهد طرح افشان گردویی 801030

 

فرش افشان بخاطر نقوش سنتی فرش ، طرح زیبا فرش و … هارمونی سراسری ایجاد می کند. در طرح افشان که معمولا از یک نوع گل یا پرنده بوده و به یکدیگر متصل هستند قلم طراح در طول اجرای طرح افشان از ابتدا تا انتها برروی کاغذ باقی میماند و طرح در هیچ نقطه ای قطع نمیشود. و فقط در جاهایی که شاخ و برگ ها در زمینه فرش پخش و پراکنده می شود طرح از هم گشوده می گردد . بهمین دلیل چنین فرشی را فرش افشان می نامند . افشان به معنی آشفته و پخش گیسو نیز می باشد تنوع این فرش شاهکار دست طراحان هنرمند را در فروشگاه اینترنتی فرش مشهد بست بافت دنبال کنید.

برای خرید فرش طرح افشان، پیشنهاد فروشگاه اینترنتی فرش بست بافت انتخاب از بین نقوش با کیفیت فرش مشهد ، فرش نگین مشهد ، فرش زمرد مشهد می باشد.

یکی از فرش های بسیار زیبای طرح افشان مشهد ، فرش مشهد کد 801030 مشهد میباشد که در رنگ بندی های مختلفی بافت و تولید شده است.

 

کانال تلگرام بست بافت

پیج اینستاگرامی بست بافت

[siteorigin_widget class=”storevilla_blog_widget_area”][/siteorigin_widget]
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها