فرش گل برجسته هایبالک

فرش گل برجسته هایبالک

فرش گل برجسته هایبالک  در راستای پیشرفت های بسیاری که در صنعت فرش ماشینی ایران بوجود آمده است تولید فرش های گل برجسته یکی از این دستاوردها در سال های اخیر صنعت فرش ماشینی میباشد. که در تولید فرش ماشینی گل برجسته از نخ های هایبالک هیت ست شده جهت بافت استفاده میشود که از رنگ فرش های متنوعی استفاده می شود. رنگ سرمه ای فرش رنگ گردویی فرش، رنگ لاکی، رنگ نسکافه ای و…

فرش زمرد مشهد کد 22000 کرمی

خرید فرش گل برجسته

اکنون نیز با توجه به انتخاب های دقیق در دکوراسیون منزل و همچنین زیبایی خاصی که فرش گل برجسته دارد تمایل به خرید این فرش بسیار فزونی یافته است، فرش گل برجسته مشهد ، فرش زمرد مشهد، فرش نگین مشهد در سالهای اخیر تمایل زیادی به بافت فرش های گل برجسته نشان داده اند و از آن موارد می توان به فرش زمرد مشهد کد ۲۲۰۰۰ اشاره کرد و یا فرش بافت جدید فرش نگین مشهد کد ۱۰۰۸ اشاره کرد.

نحوه آماده کردن و بافت فرش گل برجسته هایبالک

قسمتهایی از فرش که نخ هایبالک بکار رفته فرو رفته و قسمت های دیگر برجسته میباشد.

که معمولا این دسته از فرش ها نازکترند یا اصلاحا کم خاب ترند.

مثلا در فرش های ۱۲۰۰ شانه نخ هایبالک ۴ الی ۵ میلیمتر و نخ اکریلیک هیت ست شده ۷ الی ۹ میلیمتر میباشد. که همین اختلاف میل مابین نخ هایبالک (نخ کاملا حجیم یا پفکی) و نخ اکریلیک گل فرش را برجسته می کند.

کانال تلگرام بست بافت

پیج اینستاگرامی بست بافت

توییتر بست بافت

فرش نگین مشهد 1000 شانه کرم طرح 1008 برجسته

فروشگاه فرش مشهد و کاشان بست بافت در همین راستا در تلاش است که با تهیه بهترین و واقعی ترین عکس های فرش و از جمله عکس فرش گل برجسته هایبالک ها حق انتخاب و خرید فرش ماشینی زیبایی را به مشتریان خود عرضه دارد. اما در مورد قیمت این نکته قابل بیان است که قیمت فرش گل برجسته هایبالک با قیمت فرش مشهد معمولی همان شانه و تراکم برابر است.

لینک های مفید

فرش مشهد طرح افشان

پاک کردن لکه آبمیوه از روی فرش

پاک کردن خمیر بازی از روی فرش

دیدگاهتان را بنویسید