۸ مزیت برتر فرش مشهد

۸ مزیت برتر فرش مشهد (فرش نگین مشهد/فرش زمرد مشهد/فرش مشهد) برای اینکه خیالتان از خرید راحت باشد.

  • الیاف ۱۰۰% اکرلیک بایر آلمان
  •  ثبات رنگ
  • بالا بودن نخ خاب
  • تنوع در طرح و رنگ
  • بافت در انواع سایز
  • استفاده از تکنولوژی روز 
  • مناسب بودن قیمت
  • ارسال به سراسر ایران

فروشگاه تخصصی فرش مشهد بست بافت

الیاف و نخ بایر آلمان – هیت ست شده و بدون پرز

اولین و مهم ترین موضوعی که در هنگام خرید فرش باید به آن توجه داشته باشید کیفیت نخ فرش می باشد. قیمت مواد اولیه فرش تاثیر مستقیم در قیمت نهایی آن دارد. فرش های اکرلیک پس از شسشتو مانند فرش های پلاستیکی و پلی استر جمع شدگی ندارند. همچنین بدون پرز هستند و ثبات رنگ نیز دارند.

کارخانه نگین مشهد برای تمامی تولیدات خود از الیاف بایر تحت لیسانس درالون آلمان استفاده می کند که این الیاف صد در صد ضد حساسیت و بدون پرز هستند.

برای درک بهتر این موضوع در نظر داشته باشید که برای تولید هر تخته فرش ۱۲ متری بطور متوسط ۳۵ کیلو نخ مصرف می شود و اگر در فرش های ۸ رنگ فقط یک یا دو نخ کم کاربرد را از الیاف پلاستیکی استفاده شود هزینه تولید فرش تغییر زیادی می کند و این موضوع در نگاه اول حتی برای کارشناسان فرش نیز قابل تشخیص نیست و پس از گذشت زمان که فرش مو و کرک به خود جذب کرد بصورتی که حتی با جاروبرقی نیز تمیز نشود اثر خود را نشان می دهد.

اگر قیمت فرش تاثیر زیادی در انتخاب شما دارد. پیشنهاد بست بافت خرید فرش ۷۰۰ شانه نگین مشهد است. جنس نخ فرش ۷۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه در کارخانه نگین یکی است و فقط در ۱۲۰۰ شانه نخ نازک تر و ریز کاری های طرح ها بیشتر است.

بدلیل ریز بافت بودن تولیدات ۱۲۰۰ شانه تابلو فرش ها نیز با دستگاه های ۱۲۰۰ شانه بافت می شوند.

فرش نگین مشهد کد 706 سرمه ای 700 شانه

تنوع در طرح – دستبافت گونه و سنتی

از برترین طرح های فرش ایرانی می توان به طرح افشان ، طرح خشتی ، طرح حوض نقره ، طرح باغ معلق ، طرح افشان درباری ، طرح افشان گل مرغی ، طرح ریز ماهی و طرح باغ ارم اشاره کرد که در رنگ های آبی فیروزه ای ، سرمه ای ، کرمی ، لاگی ، گردویی ، فیلی ، نسکافه ای و بژ تولید می شوند و مجموعه کاملی از طرح ها و نقش ها را دارید. با توجه به کیفیت بالای دستگاه های بافت تمامی این طرح ها دستبافت گونه هستند.

معرفی کارخانه نگین مشهد

ثبات رنگ و پشتیبانی همان رنگ تا چندین سال

تولیدات مشهد بخصوص نگین مشهد با ثبات ترین رنگ ها را دارند. بدین صورت که شست شوی فرش تاثیری در رنگ آنها ندارد همچنین پاخوری و گذر زمان باعث نمی شود که رنگ فرش عوض شود. از همه مهم تر اگر قصد خرید دوباره آن محصول را داشته باشید به راحتی می توانید سفارش دهید و نگرانی بابت اینکه رنگ آن ها با یکدیگر همخوانی نداشته باشد و ست نشود نداشته باشید.

بالا بودن نخ خاب فرش نسبت به سایر فرش ها

پاخوری و نرم بودن فرش را مقدار خاب آن تعیین می کند. خاب فرش نگین مشهد ۱۰ میلی متر است و در بعضی طرح ها نیز بیشتر می شود. دقت داشته باشید که شاید در ظاهر ۱ میلی متر اهمیت زیادی نداشته باشد اما پس از دو یا سه سال اهمیت خود را نشان می دهد.

بافت در انواع سایز برای ست کردن فرش

ویژگی مهم دیگری که فرش نگین مشهد دارد بافت انواع کناره و سایز دلخواه است. بدین ترتیب شما به راحتی می توانید تمام فضایی که می خواهید را پوشش دهید. همچنین برای تمامی تولیدات پشتی سنتی از همان طرح وجود دارد. که این ویژگی در ست کردن منزل بسیار مهم است.

مناسب بودن قیمت فرش نگین مشهد

با توجه به مواردی که در بالا ذکر شدند از جمله بالا بودن کیفیت الیاف ، به روز بودن دستگاه بافت ،خاب بیش از ۹ میل ، ثبات رنگ و … کارخانه های فرش مشهد (فرش مشهد ، فرش نگین مشهد ، فرش زمرد مشهد ) دارای مناسب ترین قیمت در بازار فرش ایران هستند.

فرش نگین لگو

تکنولوژی روز دنیا در صنعت فرش ماشینی نگین مشهد

وجود سیستم کنترل کیفیت و بکار گیری دستگاه های روز دنیا که حساسیت بسیار بالایی دارند باعث شده است که کیفیت محصولات این کارخانه از لحاظ دقیق بودن ابعاد سالم بودن فرش و همچنین ثبات رنگ و خاب بالا بی نظیر باشد.

تحویل در محل

کمتر از ۲۴ ساعت در استان تهران – ۲ روزه تا مسافت ۶۰۰ کیلومتر از تهران و یک هفته به سراسر ایران

فروشگاه تخصصی فرش ماشینی بست بافت مفتخر است که فرش اصل نگین مشهد را به مشتریان خود عرضه می کند. ارسال تمامی محصولات از انبار تهران می باشد و برای صرفه جویی در هزینه ها امکان بازدید حضوری وجود ندارد.

تحویل در استان تهران حداکثر ۲۴ ساعت است و تسویه در درب منزل پس از تحویل فرش انجام می شود. برای سایر مناطق نیز تا نزدیک ترین باربری که شما به آن دسترسی دارید فرش را حداکثر تا یک هفته ارسال می کنیم و پس از اطمینان از کد فرش تسویه را انجام دهید.

فرش نگین مشهد 2594 گردویی 700 شانه

فرش نگین تقلبی

معمولا عمده خریداران به برچسب پشت فرش توجه می کنند و آن را مبنای خرید قرار می دهند در حالی که تهیه برچسب هزینه ی زیادی ندارد و روش مطمئنی برای خرید نیست. با توجه به اعتمادی که به برند نگین مشهد وجود دارد متاسفانه در بازار طرح های زیادی با نام نگین مشهد فروخته می شود و عمده شکایاتی که مشتریان دارند این است که خواهان فرش نگین مشهد بوده اند اما فرش کارخانه دیگری به آنها فروخته شده است.

برای خرید فرش مشهد اصل می توانید به نمایندگی های آن ها در میدان هفت تیر مراجعه کنید و یا از فروشگاه های مطمئن ( مانند فروشگاه اینترنتی تخصصی فرش ماشینی بست بافت ) خرید خود را انجام دهید.

لطفا راهنمای جامع خرید فرش مشهد را مطالعه کنید تا بتوانید با خیالی آسوده خرید کنید.