نکات مهم در خرید فرش جهیزیه عروس

یکی از خرید های مهم در جهیزیه عروس و زوج های جوان، فرش می باشد. با توجه به اینکه فرش به عنوان طاووس دکوراسیون منزل یاد می شود خرید فرش عروس بسیار حائز اهمیت است. و نیز اینکه قیمت فرش به نسبت به بقیه وسایل جهاز عروس قیمت بیشتری دارد.

 

و جستجو برای پرفروش ترین فرشهای ماشینی و یا طرح های جدید فرش ایرانی و ماشینی و رنگ سال فرش همواره مورد توجه بوده است، فرش اهمیت به سزایی در نشان دادن منزل دارد بنابراین پیشنهاد فروشگاه اینترنتی فرش بست بافت این است که قبل از اقدام به خرید حتما سری به مطالب و موضوعات در مورد رنگ فرش و دکوراسیون منزل موجود در وبلاگ سری بزنید.
در این مقاله در مورد مهمترین نکاتی که باید در خرید فرش برای جهاز زوجهای جوان و و نوعروسان باید دقت کنند بررسی می شود.
دکوراسیون گردویی
نکته اول در خرید فرش جهیزیه عروس
در اقدام به تهیه و خرید فرش ماشینی مانند فرش مشهد متناسب بودن فرش با ابعاد منزل نوعروسان می باشد. بنابراین اولین قدم برای خرید فرش،‌ این باشد که شما بدانید دقیقا چه فرشی با چه سایزی می خواهید. اگر در این مورد خوب عمل نکنید و به سایز مورد نظرتان نرسید ممکن است زیبایی خانه تان را زیر سوال ببرید.
حتما دقت کنید که لزومی ندارد منزل شما و یا اتاق پذیرایی حتما و کاملا با فرش پر شده باشد، بنابراین اگر به طور مثال پذیرایی شما ۱۸ متر است حتما لزومی ندارد که ۲ فرش ۹ متری تهیه کنید چون انتخاب دو فرش ۹ متری سبب میشود که فضای پذیرایی شما کمتر به نظر بیایید در عوض تهیه فرش ۱۲ متری و خالی شدن حاشیه های فرش زیابیی چشم نوازی به دکوراسیون فرش و مبلمان شما می بخشد علاوه بر این از نظر هزینه صرفه جویی خوبی خواهید داشت.
فرش و دکوراسیون آبی فیروزه ای
نکته دوم در خرید فرش جهیزیه عروس 
انتخاب رنگ فرش است، در انتخاب رنگ فرش دقت کافی را به عمل بیاورید و کمتر تحت تاثیر طرحهای دکوراسیونی و کامپیوتری موجود باشید، بسیاری از طرح های روشن و سفید موجود در طرح های برتر دکوراسیون بسیار جذاب مینماید ما در نهایت بعد از خرید فرش متوجه می شوید که فرش های رنگ روشن بیشتر کثیفی ها را نشان میدهند، انتخاب رنگ های کرمی با طرح های متنوع پیشنهادی بهتر برای زوجهای جوان برای رنگ فرش می باشد. به رنگ کرمی و دکوراسیون منزل مراجعه نمایید.
فرش و پشتی گل برجسته کرمی

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.