هماهنگی رنگ فرش و مبل و پرده

هماهنگی رنگ فرش و مبل و پرده

هماهنگی رنگ فرش و مبل و پرده

هماهنگی رنگ فرش و مبل و پرده

دکوراسیون منزل

در بحث دکوراسیون منزل و هارمونی های آن، نقش هماهنگی رنگ فرش و مبل و پرده همواره بسیار حائز اهمیت است.

یکی از مهمترین قسمت های دکوراسیون برای هماهنگی رنگ فرش و مبل و پرده اتاق نشیمن یا هال و پذیرایی است، جایی که اعضای خانواده معمولا برای ساعاتی آنجا دور هم جمع می‌شوند. و محلی است برای پذیرایی از مهمان.

بنابراین برای هارمونی و رنگ عناصر و اشیائ این فضا باید رنگ ها را طوری انتخاب کرد که جذب نور بیشتری داشته باشد.

خصوصا برای هال های کوچک استفاده از رنگ های تند وتیره پیشنهاد نمی شود چون فضا را کوچک تر از آنچه که هست نشان میدهد.دکوراسیون فرش سرمه ای

استفاده از رنگ روشن در دکوراسیون منزل

بنابراین بهتر است از ترکیب رنگهای روشن استفاده شود مثلا فروش کردن کف اتاق با فرش کرم رنگ بسیار مناسب تر از رنگهای تیره ( فرش سرمه ای رنگ ) می باشد فرش کرم رنگ با مبلمان رنگ روشن و پرده های سفید یا شیری یا قندی رنگ فضای کوچک خانه را بزرگ تر نشان میدهد . فرش های کرم رنگ فرش مشهد میتواند انتخاب مناسبی برای خانه تان باشد.

هماهنگ کردن پرده و فرش

اگر پرده شما والان دار است پیشنهاد میشود رنگی انتخاب کنید که والان پرده و تشک مبلتان از یک طیف رنگ روشن باشد .

در خرید فرش فرشی انتخاب کنید که با رنگ مبلمانتان هم خوانی داشته باشد و یا اگر اول فرش خریداری می کنید مبلمانی انتخاب کنید که به طیف رنگ فرشتان بیاید در چنین هال های با ابعاد کم اگر رنگ مبلمان خنثی باشد با فرش کرم رنگ و روشن بهم میایند .

کاغذ دیواری

اگر برای پشت تلویزیون از کاغذ دیواری شلوغ و رنگ تند استفاده می کنید بهتر است رنگ پرده ساده با رنگی ملایم باشد .

فرش مشهد 1000 شانهو یا اگر فرشی شلوغ و پر نقش و نگار با رنگهای متنوع و شاد انتخاب کرده اید بهتر است پارچه مبلتان ساده و رنگی خنثی باشد.

در اتاق خواب باید اندازه فرش طوری باشد که زمان بیدار شدن وقتی پایتان را زمین می گذارید رو فرش قرار بگیرد.

هرچه فضای فرش شده اتاق بیشتر باشد  – اسفاده از فرش های سایز بزرگتر مانند فرش ۱۲متری – اتاق بزرگتر دیده میشود برای این ممنطور میتوانید از فرشهای فروشگاه خرید اینترنتی فرش بست بافت در کنار هم استفاده کنید.

خرید فرش

در فروشگاه اینترنتی تخصصی فرش بست بافت تلاش ما بر این است تا با توجه به سلایق و خواستهای مشتریان عزیز  با کیفیت ترین فرشها – فرش مشهد ، فرش نگین مشهد ، فرش زمرد مشهد و فرش کاشان – با رنگهایی ثابت و نقشهایی اصیل و شیک با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار دهیم.

رفتن به فروشگاه

کانال تلگرام بست بافت

پیج اینستاگرامی بست بافت

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها
در تلگرام نیز همراه شما هستیم.مشاهده
+