از کجا فرش ماشینی ارزان بخرم

از کجا فرش ماشینی ارزان بخرم؟ فرش ماشینی ارزان قیمت بخریم یا نه؟ فرش ته انباری چیست؟ فرش دست دوم بخرم یا فرش ته انباری؟

از جمله سوالات متداول مردم برای خرید فرش ارزان قیمت عبارتند از

از کجا فرش ارزان قیمت بخرم؟ فرش ماشینی ارزان قیمت کجا بخرم؟ و یا محل فروش فرش ماشینی ارزان قیمت کجاست.

اگر بخواهیم بدانیم منظور از فرش ارزان قیمت چیست باید به چند نکته توجه کنیم اول اینکه فرش ارزان قیمت میتواند به علت پایین بودن کیفیت فرش باشد یعنی بجای الیاف با کیفیت از الیاف و نخ ارزان قیمت و بی کیفیت که قاعدتا طول عمر کمتری دارند استفاده شده است و یا نه، از الیاف خوب و نخ با کیفیت استفاده شده است ولی برای ارزان کردن فرش از وزن فرش کم میکنند.

یعنی مثلا در یک فرش ۱۲متری بجای ۳۷ کیلو نخ اکریلیک ۳۳ کیلو و کمتر استفاده میکنند در نتیجه قیمت تمام شده فرش هم ارزان میباشد. این دسته از فرشهای که به عنوان فرش ارزان قیمت شناخته میشود فرشهای خوبی هستند و برای کسانیکه نمیتوانند پول بیشتری هزینه کنند بسیار مناسب است .فرش ارزان قیمت طرح مهبد در رنگبندی سرمه ای مطابق شکل زیر ،بسیار زیبا و خوش رنگ میباشد که در طرح ۷۰۰ شانه بسیار شبیه اصل ۷۰۰ شانه میباشد که تشخیص آن سخت میباشد.

 

فرش شبستان سرمه ای طرح ۷۰۰ شانه بافته شده بانخ اکریلیک و ورژن در تراکم ۲۱۰۰ و تراکم ۲۲۵۰ ، فرش مشتری پسند و زیبا میباشد . یکی از دلایل علاقه مندی مشتری به فرش ارزان قیمت فرش شبستان شلوغ بودن آن است که زود کثیف نمیشود وجا پا نمی افتد.عکس فرش شبستان به صورت فرش ارزان قیمت در طرح ۷۰۰ شانه بافت مشود .

فرش ارزان قیمت 700 شانه

پس نمیتوان هر فرش ارزان قیمتی را فرش نامناسبی نامید.

 

لذا ما در گروه فروشگاه اینترنتی فرش بست بافت باتوجه به شرایط بد اقتصادی بعضی از خانوادهای محترم و هزینه اولیه سنگین زوجهای جوان اقدام به تهیه فرش ارزان قیمت از نوع مرغوب نموده ایم که معمولا به عنوان فرش طرح ۷۰۰ شانه شناخته می شود. این مدل فرش ها دارای تراکم ۲۱۰۰ و ۲۲۵۰ و وزن تقریبی ۳۷ کیلو در یک فرش ۱۲متری هستند و تا حدودی توانسته ایم فرش ارزان قیمت به دست دوستان برسانیم.

این نکته هم حائز اهمیت میباشد که وقتی در جامعه خرید فرش ارزان قیمت نسبت به سالهای قبل بیشتر شده است، یکی از دلایل آن صدق بر همین مطلب است که فرش ارزان قیمت که از فروشگاههای اینترنتی معتبر خریداری شده است مورد رضایت بیشتر مردم بوده است.

فرش باغ معلق یکی دیگر از مجموعه فرشهای فرش ارزان قیمت با تراکم ۲۱۰۰ که به صورت طرح ۷۰۰ شانه بافت میشود . خاب این فرش ۷میل میباشد فرشی نرم و لطیف است فرش ارزان قیمت باغ معلق در رنگهای مختلف بافت میشود یکی از بهترین رنگها رنگ گردویی است . فرش ارزان قیمت باغ معلق گردویی طرح ۷۰۰ شانه بانخ اکریلیک و ورژن در عکس زیر .

 

فرش ارزان قیمت 700 شانه

 

پس جمله معروفی که میگوید هر ارزانی بی دلیل نیست. ما آن را اینگونه بازگو میکنیم فرش ارزان قیمت فروشگاه تخصصی فرش بست بافت خوب است. فرش ارزان قیمت در همه جای کشور مشتری دارد و خانواده هایی هستند که با خرید این دسته از فرش ارزان قیمت رضایت دارند و کارشان راه میافتد چه برای جهیزیه عروس چه برای تازه کردن دکوراسیون منزل، با هزینه ای بسیار کمتر و به صرفه تر میتوانند نمایی تازه و شاد و نو به منزلشان بدهند.

فرش ارزان قیمت از کجا بخریم؟

فرش کاشان ۷۰۰ شانه تراکم 2400
هالیدی فیلی ۳۶ تا۳۷کیلو طرح ۷۰۰

برای خرید فرش ماشینی ارزان قیمت و خرید فرش ته انباری، باید دقت کرد فرش دارای برچسب کارخانه باشد و مشخصات فرش برروی برچسب نوشته شده باشد و چون ممکن است فرش کهنه باشد که به مرور زمان برچسب آن کنده شده باشد. فرش در هفته های اول پرز میدهد ولی اگر مدام پرز بدهد و آن هم به مقدار زیاد نشان از بی کیفیت بودن نخ خاب فرش میدهد.

همیشه فرش ارزان قیمت به معنای بی کیفیت بودن فرش نیست بلکه میشود فرش خوبی را با قیمت مناسبتر بدست آورد اگر به مراکز اصلی آن مراجعه کنیم . فروشگاه اینترنتی بست بافت چون با اکثر کارخانه ها در ارتباط میباشد پلی است برای اطلاع پیدا کردن مشتریان از موجودی فرش ارزان قیمت و فرش ته انباری آن کارخانه ها .
فرش ارزان قیمت عرضه شده در بست بافت فرشهایی باکیفیت نخ ایرانی و بافته شده با دستگاه ۷۰۰ شانه تکسیما ، واندویل ، اچ سی پی ، ونخ ایرانی باکیفیت وهیت ست شده میباشد که طول عمر زیادی دارد این دغدغه که از کجا فرش ارزان قیمت بخریم را تا حدود زیادی میتوانیم برطف کنیم فرش ارزان قیمت و باکیفیت مناسب به دست ان دسته از مشتریانی که میخواهند با پول کمی صاحب فرش بشوند میرساند .

فرش مشهد ۷۰۰ شانه
 
فرش مشهد ۱۰۰۰ شانه
 
فرش مشهد ۱۲۰۰ شانه
 
فرش مشهد ۱۵۰۰ شانه

فرش ماشینی خوزستان ، فرش ماشینی هرمزگان ، فرش ماشینی کرمان ، فرش ماشینی بوشهر فرش ماشینی ایلام 

فرش ارزان قیمت

فرش ته انباری چیست؟

فرش ته انباری به فرشهایی اطلاق میشود که کارخانه دیگر آنها را بافت نمیکند و میخواهد هرچه زودتر بفروش برساند و هزینه زمانی و مادی خود را صرف فرشهای به روز و مورد درخواست مردم نماید.

لذا این دسته از فرشهای ته انباری فاقد هیچگونه عیب و پارگی و زدگی هستند و فقط به این دلیل که دیگر بافت نمیشود کارخانه یا فروشگاهها با قیمتی زیر قیمت بازار با عنوان فرش ته انباری به فروش میرسانند.

با توجه به افزایش در طرح فرش ، نقشه و تنوع در رنگبندی به همان نسبت هم فروش این کالا در بین خانوادهای ایرانی بیشتر میشود. و مشتریان باید متوجه این قضیه باشند که همانطوری که قیمت برایشان مهم است کیفیت فرش را هم در نظر بگیرند وقتی ما می گوییم فرش ارزان قیمت مشخص است که درصدی از کیفیت و طرح و نقشه و حتی دستگاهی که فرش با آن بافت میشود فرق دارد.

ولی فرش ارزان قیمت میتواند نیازهای خرید فرش خانوادهای کم درآمد را برطرف کند. یکی از پیشنهادهای ما برای مشتریان کم درآمد خرید فرش ته انباری است.

فرش ته انباری گرچه ممکن است تعداد کم باشد و نتواند ست شود ولی از لحاظ کیفیت ، طرح و رنگ و دستگاه و نخ همان فرش با کیفیت و ۱۰۰درصد اکریلیک میباشد .

ممکن است فرش ته انباری با قیمتی به فروش برسد که در دسته فرش ارزان قیمت قرار گیرد . لذا برای خرید حتما از مکانهای مطمئن و فروشگاههای اینترنتی معتبر خریدتان را انجام دهید تا بتوانید با پولی که دارید فرش خوبی بدست بیاورید.

نکته بسیار مهم
فرش ته انباری از لحاظ کیف به شرط درجه یک بودن بسیار به صرفه میباشد ،برای مشتری فقط یک ایراد دارد و آن اینکه اگر مشتری از همان فرش بخواهد بخرد همان سایز و یا سایزهای دیگر به احتمال زیاد نمیتواند در بازار تهیه کند و کارخانه دیگر آن را تولید نمیکند. اما برای افرادی که بتوانند مشکل را با همان فرش ته انباری ارایه شده برطرف کنند بسیار عالی میباشد .

ملورین
ته انباری درجه یک

یکی دیگر از تلاش ما برای افراد کم درامد تهیه فرش ته انباری سالم و بدون ایراد میباشد که هم به صرفه برای مشتریان میباشد و هم اینکه اکثر این فرش ته انباری ها زیبا و با کیفیت هستند و زود هم به فروش میروند. بعضی مواقع پیش می آید در فرش ته انباری فرشهایی با رنگهای یافت میشود که سالیان زیادی از تولید آن گذشته و امروز به عنوان فرشی نایاب به دست مشتری خود میرسد.

فرش ته انباری جدا از زیبایی که دارد و اینکه جزو فرش ارزان قیمت محسوب میشود گاها سایزهایی نیز در بین آنها هست که بعضی مشتریان به دنبال آن میگردند مثلا دستگاه بجای سایز دو در سه اشتباها دو در سه و بیست  بافت کرده که برای مشتری خودش واقعا خوب است چون اگر بخواهد همین سایز را به کارخانه بگوید بافت کند باید پولی اضافه بابت طراحی و یا جفت بودن فرش پرداخت کند.

به نظر بسیاری از مردم و همکاران فرش فروش ، فرش ته انباری از فرش ارزان قیمت بهتر و به صرفه تر میباشد.

 

 

فرش ارزان قیمت کاشان

خرید فرش ارزان قیمت کاشان هم مطلب مهمی برای خریداران میباشد . معمولا فروشگاههای اینترنتی خوش نام ، فروشگاههای فرش فروشی معتبر سطح شهر دو مکانی هستند که فرشهای ارزان قیمت مناسب ارایه میدهند.

شما میتوانید فرش ارزان قیمت و با کیفیت را از ما بخواهید و این مطلب را هم باید در نظر داشت نباید آن انتظاری که از فرش گران قیمت دارید همان انتظار را هم از فرش ارزان قیمت داشته باشید . ما فقط میتوانیم فرش ارزان قیمت و کیفیت بهتر از آنچه که شما هزینه کرده اید برایتان آماده کنیم . فرش ارزان قیمت برای خانه دانشجویی بسیار عالی است .

 

معمولا دانشجو برای چند سال محدود در یک جا زندگی میکند و از لحاظ مالی هم نمیتواند زیاد هزینه کند و به دنبال وسایل ارزان قیمت و دست دوم میگردد. فرش ارزان قیمت یکی از گزینهای دانشجویان وخوابگاههای دانش اموزی و دانشجویی هست و حتی اکثر خانه معلمها و ارگانهای دولتی که برای مهمانان خود خابگاه در نظر گرفته اند از فرش ارزان قیمت استفاده میکنند.

خرید فرش بدون واسطه از کارخانه

برخی از مردم براین باورند که خرید مستقیم و بدون واسطه فرش ماشینی یعنی خرید حضوری از کارخانه. اولا که کارخانه های معتبر کشور فروش خانگی ندارند و فقط در حجم و متراژ بالا فروش میکنند و مشتریان خانگی نه به صورت مستقیم بلکه غیر مستقیم از نمایندگی های انها باید خرید انجام دهند. لذا خرید فرش ماشینی از فرشگاههای آنلاین خود یک نوع خرید مستقیم از اینگونه کارخانها میباشد چون در بازار دلالان و واسطه های سود زیادی به جیب میزنند . قیمت فرش در بازار بسیار متفاوت است . دلالان ،واسطه ها، مغازها و فروشگاهها همگی در قیمت فرش نقش دارند. اما در خرید اینترنتی تمامی این هزینها حذف میشود و فرش با قیمت واقعی خود دست مشتری میرسد.

با خرید از فروشگاه اینترنتی فرش بست بافت شما میتوانید هم در زمان خود صرفه جویی کنید و هم در هزینه خرید فرش.

فرش ارزان قیمت
لذا ما میتوانیم تا حدودی دغدغه اینکه فرش ارزان قیمت از کجا بخریم مارا برطرف کنیم. فرش ارزان قیمت در خوزستان و یا فرش ماشینی خوزستان، فرش ارزان قیمتی که ما ارائه میدهیم به دو صورت میباشد اول اینکه فرش ته انباری بعضی از همکاران است که معمولا آخر سال با قیمت کم به فروش میرسانند و این فرشها همان هایی هستند که در طول سال با قیمتی بیشتر به فروش میرسید ولی چون دیگر زیاد فروش ندارد و نگهداری بیشتر ان مقرون به صرفه نیست به همین علت زیر قیمت و گاها کمتر از قیمت تمام شده به  فروش میرسد.

دوم اینکه فرش ارزان قیمت ارائه شده توسط تیم فروش فروشگاه تخصصی اینترنتی بست بافت فرشهای با کیفیت و سفارشی میباشند . به عنوان نمونه سفارش بافت فرش اکریلیک طرح ۷۰۰ را میدهیم که قیمتش متناسب با درخواست مشتری باشد. بعضی مشتریان ما سفارش فرش ۴۴۰شانه با نخ پلی استر را دارند که کمترین قیمت را در فرش ماشینی تقریبا دارد با وزنهای مختلف که ما در این زمینه نیز درخواست این عزیزان را براورده میکنیم.

 

کانال تلگرامی فرش کاشان

فروشگاه بست بافت جدای از ارائه فرش ارزان قیمت به اهواز و جنوب کشور هزینه ارسال را نیز به عهده گرفته و برای مغازه داران تخفیف ویژه ای در نظر می گیرد.فروشگاه تخصصی فرش بست بافت جدای از فرش ارزان قیمت در طراحی و رنگبندی فرش ها نیز در تلاش است که تنوع فرش های ارزان قیمت را روز به روز بیشتر کند و بتواند بر اساس سلیقه زوج های جوان و مشتریان فرش های ارزان قیمت تولید و به بازار عرضه کند.

 

فرش ارزان قیمت با کیفیت

فرش با کیفیت به فرشی اطلاق میشود که از نخ ۱۰۰درصد اکریلیک و الیاف درجه یک استفاده شود و استانداردهای قالی بافی را رعایت کند. معمولا چنین فرش تولیدی چون هزینه تمام شده آن بالاست قیمت فرش هم زیاده ولی اگر بخواهیم همان فرش را ارزان تمام کنیم باید بعضی از پارامترها را دستکاری کنیم مثلا ورزن فرش را سبک کنیم . و یا از نخ درجه پایین تر استفاده کنیم میشود تا حدودی قیمت تمام شده را کم کرد و فرش ارزان قیمت با کیفیت تحویل داد.

فرش ارزان قیمت باکیفیت در بازار به فرشی می گویند که باتوجه به کیفیت نخ ، وزن فرش، برند کارخانه تولید کننده قیمت مناسب داشته باشد.کارخانه هایی که خود به صورت مستقیم عرضه کننده فرش هستند که با قیمت کمتری دست مشتری برسد با یک سری مشکل برای خریداران مواجه شدند.

خرید اینترنتی فرش ماشینی

به عنوان نمونه یک کارخانه تمام محصولات را ندارد که در معرض دید مشتری قرار دهد و یا اینکه مشتری به کارخانه مراجعه میکند ولی فرش مد نظرش را انجا نمیبیند و یا کسی نیست که او را راهنمایی کند و همچنین باید هزینه هنگفتی باید صرف رفت و امد کند و خطرات بین راهی نیز جای خود دارد. لذا فروش اینترنتی فروشگاه بست بافت بیش از ۹۰۰ طرح و نقشه را در سایت خود ارائه میدهد که مشتریان بتوانند در منزل خود خرید کنند ونیازس به این همه هزینه و تردد در جاده نیست باهمان قیمت کارخانه .فرش نگین مشهد۷۰۰ شانه تراکم 2550

این یک نمونه از مزایای خرید اینترنتی فرش ارزان قیمت با کیفیت میباشد. امروزه اینترنت تحول عظیمی در صنعت کسب وکار ایجاد کرده است .شما در منزل پای کامپیوتر تمام نقشهای فرش را میبیند ، مقایسه میکنید و خریدتان را انجام میدهید. با کمترین هزینه پولی و زمانی . حتی صاحبان مشاغل و تولید کنندگاه که این امکان را ندارند که محصولاتشان را سراسر کشور ارائه دهند و فاقد نمایندگی هستند از طریق فروشگاههای اینترنتی معتبر فرش ارزان قیمت خود را به فروش میرسانند و متکی به چند استان و منطقه نیستند و برای تمام ایران و حتی خارج از کشور محصولاتشان را نمایش و عرضه میدارند . فروشگاههای اینترنتی برای خریداران و فروشندگان و تولیدکنندگان بسیار کار را اسان و کم هزینه کرده است.

خرید مستقیم فرش ارزان قیمت از کارخانه کاشان

با توجه به اینکه فرش های ما مستقیم به دست مشتریان می رسد و در این میان هیچ واسطه ای نمی باشد لذا قیمت فرش های ارائه شده تا ۳۰% نسبت به بازار ارزانتر می باشد.
کهربا ابی
فرش قیمت مناسب

منظور از فرش قیمت مناسب چیست

فرش قیمت مناسب ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی فرش بست بافت ۴۴۰ شانه ویا طرح ۵۰۰ شانه با تراکم ۸۰۰ و ۹۰۰ میباشد که در سه سایز ۱۲متری ۹متری و ۶متری بافت میشود ومعمولا ۸ رنگ هست که در کارخانه فرش کاشان بافت میشود و به مشتریان در سراسر کشور و رایگان تاباربری شهرشون ارسال می گردد. فرش قیمت مناسب در رنگهای سرمه ای، آبی، کرم، لاکی، عرضه میگردد که این ۴ رنگبندی بیشترین مشتریان را دارد.

البته لازم به ذکر است که جنس نخ فرش قیمت مناسب عمدا نخ پلی استر میباشد چون قیمت نخ اکریلیک بیشتر است لزا نمیتوان فرش قیمت مناسب با نخ اکرولیک تهیه نمود. خرید فرش قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی فرش بست بافت غیر حضوری میباشد و پس از واریز بیعانه از طرف مشتری یک هفته کاری طول میکشد که فرش به دست مشتری برسد ( با توجه به دور بودن ویا نزدیک بودن شهر مشتری یکی دو روز پس وپیش دار) فرش قیمت مناسب فروشگاه اینترنتی فرش بست بافت باقیمتی بسیار مناسب وعالی به دست مصرف کننده میرسد وسعی ما برآن است با کمترین سود ، فرش قیمت مناسب را ، قیمت مناسبتر کنیم .

فرش ماشینی در ایران توانسته است جایگاه خوبی را بدست آورد و صادرات به بیشتر کشورهای همسایه وحتی خاور دور نیز دارد. با افزایش تعداد کارخانهای فرش ماشینی تنوع فرش نیز بسیار زیاد شده است به نحوی که اگر بخواهیم برای انتخاب فرش تمامی مدلها را نگاه کنیم چندین ماه وشاید هم سال طول بکشید چون ما هرسال شاهد تولید جدید فرش ماشینی هستیم.

 

لذا رقابت مابین کارخانهای فرش ماشینی زیاد شده است و همه در تلاشند فرش باکیفیت تر و ارزانتر ارائه دهند . و گاها فرش تخفیفی را در زمینه فروش خود قرار میدهند . البته باید این نکته را مطرح کنیم که افرادی که به دنبال فرش ارزان قیمت هستند نباید انتظاری بیش از اندازه داشته باشند هیچ ارزانی بی دلیل نیست چطور ممکن است فرش ارزان قیمت همان کیفیت و ظرافت و خاب فرش گران قیمتی که دو یا چند برابر قیمت فرش ارزان قیمت میباشد داشته باشد آنچه که میخواهم اینجا بگویم این است در حد پولی که میدهیم انتظار داشته باشیم نه بیشتر . ما در تلاشیم که فرش ارزان قیمتی نسبتا بهتر عرضه کنیم .امروزه بالغ بر ۹۰ درصد مردم از فرش ماشینی استفاده میکنند و فرش ماشینی از کالایی لوکس به کالایی ضروروی تبدیل شده است . وباتوجه به قیمت زیاد فرش ماشینی در صدی از مردم که توان مالی زیادی ندارند ویا نمی خواهند پولی زیادی بابت فرش هزینه کنند بهترین گزینه فرش تخفیفی میباشد .

که هر از چند گاهی شاهد فرش تخفیفی ارائه شده از مراکز فروش فرش هستیم. فرش تخفیفی بسته به تراکم و شانه فرش درصد تخفیف میخورد و یا خرید متراز معینی تخفیف میخورد. مثلا فروشگاه اینترنتی فرش بست بافت برای خرید ۲۴متر بعضی از فرشها ۵ درصد تخفیف داده است و یا یک طرح را اعلام میکند که با درصد فروش تخفیف قائل میشود . فرش تخفیفی اگر بتوان خرید واقعا مقرون به صرفه و خوب است شما میتوانید با پول کمتر فرش بهتری خریداری کنید.

باتوجه به گران بودن فرش ماشینی اکریلیک . فرش ارزان قیمت با نخ ایرانی ورژن جدیدا بافتت و به بازار اومده که دارای قیمت مناسب و کیفیت دار میباشد . فرش ورژن یا همان نخ ایرانی بسیار مناسب میباشد برای افراد کم درامد . فرشهای ارزان قیمتی که ما ارایه میدهیم همگی ۷۰۰شانه تراکم ۲۵۵۰ میباشند که ریز بافت هستند و به اصطلاح دست بافت گونه یا هندلوک هم گفته میشود . همان فرش ارزان قیمت شرکت بست بافت از بهترین شرکتهای فرش بافی کاشان تهیه میشود. که میتوانید تنوع آن را که بیش از ۲۰۰ طرح ونقشه میباشد با رنگهای مختلف از سایت بست بافت دیدن نمایید

خرید فرش ماشینی ارزان قیمت

معمولا فرش ماشینی دارای قیمت مشخصی میباشد وباتوجه به تراکم وشانه قیمت گزاری میشود و مینی مومی برای قیمت دارد . خرید فرش ماشینی ارزان قیمت به معنای آن نیست که فرش فلان تراکم را فلان شرکت بسیار ارزان میدهد بهرحال فرش خود هزینه ای دارد و اگر قیمت بسیار پایین باشد خود مشکوک و جای سوال دارد که چطور ممکن است فرشی که n تومن هزینه دارد اینفد ارزان فروخته میشود کاملا مشخص است که در بافت چنین فرشی تقلب شده است منظور ما از خرید فرش ارزان قیمت این است که فرش با کیفیت را با سود کمتر از بازار به دست مشتریامون برسانیم .


سود کمتر و فروش بیشتر و درنهایت رضایت مندی بیشتر مشتریان . این هدف از خرید فرش ارزان قیمت فروشگاه اینترنتی فرش بست بافت میباشد.

قیمت فرشها نیز متغیر است فرش ۵۰۰ شانه کمتر از ۷۰۰ شانه وفرش ۷۰۰ شانه ارزانتر از فرش ۱۰۰۰و ۱۲۰۰ شانه میباشد . پس وقتی در بازار میبینیم که فلان مغازه فرش ۱۰۰۰ شانه را از فرش ۷۰۰ شانه فلان شرکت ارزان تر میدهد جای تردید میباشد .

فرش ماشینی ارزان قیمت در بعضی موارد و با سفارش مشتری که به قیمت کمتری تمام شود با نخ پلی استر و یا بی سی اف هم بافت میشود که بیشتر برای مراسمات عروسی و تالار و یا امکان مذهبی و خابگاه دانشجویی استفاده میشود وهمچنین برای صادرات فرش افغانستان هم کزینه خوبی هستند . فرش پلی استر و فرش بی سی اف بسیار ارزان قیمت تر هستند نسبت به فرش اکریلیک و ظول عمر کمتری دارند .

ما قبل از خرید به مشتریان در مورد فرش ارزان قیمت این توضیح را خواهیم داد که فرش مورد نظرشان چرا این قیمت است .  برای خرید فرش سالم باید از جای مطمئن و مورد اعتماد خرید کرد . خرید فرش ماشینی ارزان قیمت یکی از اهداف شرکت اینترنتی بست بافت میباشد اما نه باهر قیمتی . اول کیفیت مد نظر ما میباشد و بعد قیمت .

ساعات تماس : ۹ صبح تا ۱۸

برای خرید فرش کاشان به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مراجعه کنید.

شماره های تماس

۰۹۱۹۰۶۹۵۷۶۳ و ۰۲۱۶۶۹۷۴۷۵۹

فرش ارزان قیمت کاشان ۳۵۰شانه : 

۳۵۰ شانه تراکم ۸۰۰
بافته شده با نخ بی سی اف وزن ۱۸ کیلو ۶رنگ
باتوجه به نوسانات قیمت الیاف، جهت اطلاع از قیمت فرش ۳۵۰ شانه به شماره موبایل اعلام شده از طریق واتساب یا تلگرام پیام دهید.
 
چند نمونه از فرشهای ۳۵۰ شانه بی سی اف کاشان 
فرش 350 شانه

مشاهده طرح ها و نقش ها در پست زیر
لینک های مفید

فرش ارزان قیمت کاشان –خرید فرش کاشان طرح افشان ۷۰۰ شانه – خرید فرش کاشان طرح افشان ۱۲۰۰ شانه – خرید فرش جهیزیه – جدیدترین فرش سال – چه فرشی بخرم؟

2 thoughts on “از کجا فرش ماشینی ارزان بخرم

  1. rezaii گفته:

    خیلی ممنون از توضیحات کاملی که درباره فرش ارزان قیمت قرار دادید. پس اگر اینجوری باشه نمیشه هر فرشی رو خرید و تشخیص جنس درجه سخت میشه. لطفا تعدادی فیلم به مقاله اضافه کنید تا بتونیم فرش ها رو مقایسه کنیم.
    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید