خرید فرش حوض نقره

خرید فرش حوض نقره

خرید فرش کاشان 1200 شانه حوض نقره آبی فیروزه ای

اگر قصد خرید اینترنتی فرش خوش نقش و زیبا را دارید فرش حوض نقره در رنگ های سرمه ای ، کرمی ، روناسی ، فیلی و آبی فیروزه ای که در طرح های حوض نقره نقش محراب طراحی شده با حاشیه ای زیبا پر از گل های ریز و درشت بسیار مناسب است. 

فرش حوض نقره بافت شده از بهترین نخ های ایران ، ترک و بایر آلمان می باشد که عمدتا به دو صورت توسط سایت اینترنتی بست بافت به مشتریان عزیز عرضه می گردد.

خرید فرش حوض نقره ۷۰۰ شانه کاشان – خرید فرش حوض نقره ۱۲۰۰ شانه کاشان

صورت اول فرش حوض نقره ۷۰۰ شانه و فرش حوض نقره ۱۲۰۰ شانه در رنگ های حوض نقره سرمه ای ، حوض نقره لاکی و حوض نقره آبی فیروزه ای بافته شده با نخ ترک و ایرانی توسط جدیدترین دستگاه های فرش بافی در کاشان

خرید فرش حوض نقره نگین مشهد

صورت دوم طرح حوض نقره در کد های ۲۵۹۵ و ۲۵۰۳۲ که در دو کارخانه مطرح و برند شناخته شده ایران یعنی کارخانه نگین مشهد و کارخانه زمرد مشهد بافته می شوند. با مشخصات ۷۰۰ شانه و تراکم ۲۵۵۰ و در رنگهای آبی ، سرمه ای و کرمی. فرش حوض نقره بافته شده در کارخانه نگین مشهد و زمرد مشهد از نخ بایر آلمان تحت لیسانس دارلون آلمان بافته می شود.

خرید فرش حوض نقره اصل نگین مشهد

مشتریانی که خواهان خرید فرش حوض نقره نگین مشهد و فرش حوض نقره زمرد مشهد هستند به علت تشابه اسمی زیاد با نمونه فرش های نگین و زمرد کاشان برای خرید فرش اصلی نگین می توانند از طریق سایت بست بافت اقدام نمایند.