پاک کردن لکه آبمیوه از روی فرش ماشینی

پاک کردن لکه آبمیوه از روی فرش ماشینی

همانطور که در مقالات قبلی پاک کردن لکه از روی فرش ماشینی در فروشگاه اینترنتی فرش مشهد بست بافت توضیح داده شد، هر لکه نحوه پاک کردن خاص خود را داد.

در این مقاله سعی میکنیم در مورد پاک کردن لکه آبمیوه از روی فرش ماشینی صحبت کنیم.

آبمیوه یکی از انواع مواد غذایی است که هم خیلی سریع در فرش جذب می شود و هم خیلی سریع روی فرش به صورت لکه در می آید و علت آن بودن شیرینی در تهیه آبمیوه است.

لذا لازم است خیلی سریع نسبت به پاک کردن لکه آبمیوه از روی فرش ماشینی آن از روی فرش اقدام نمود.

برای پاک کردن لکه آبمیوه روی فرش ماشینی ابتدا هر میزان از آبمیوه ریخته شده را که امکان دارد با کمک قاشق بردارید و پس از آن پارچه سفید و تمیزی که آغشته به محلول شامپو فرش و آب ولرم می باشد بر روی محل ریختن آبمیوه قرار دهید.

پاک کردن لکه آبمیوه از روی فرش ماشینی

سپس محل لکه را طوری مالش دهید که مواد لکه زا به طور کامل در محلول حل شوند. با یک پارچه سفید و خشک دیگر محل لکه آبمیوه را به طور کامل مالش دهید تا اثرات لکه و آب حاوی آن به خوبی پاک شده و جمع گردد.

در نهایت اگر برای خشک کردن کامل فرش عجله دارید می توانید با سشوار محل لکه را با حرارت متوسط گرم کنید. این کار باعث می شود که فرش شما سریعتر و بهتر تمیز و خشک گردد.

پاک کردن لکه آبمیوه از روی فرش و مبل 3

مراقب باشید هیچوقت از اتو برای خشک کردن فرش استفاده نکنید.

 مواظب باشیم که به هیچ عنوان از جوهر نمک برای پاک کردن لکه های روی فرش استفاده نکنیم، زیرا که باعث پوشیدگی الیاف فرش می شود.

برای مشاهده قیمت فرش مشهد از فروشگاه تخصصی فرش مشهد بازدید فرماید.

میتوانید از بقیه مطالب سایت ما در مورد پاک کردن لکه ها از روی فرش از وبلاگ ما دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید