ست دکوراسیون آبی فیروزه ای

ست دکوراسیون آبی فیروزه ای

یکی از رنگ های بسیار زیبا در دکوراسیون منزل رنگ فیروزه ای است. و پاسخ دادن به سوالات متناسب آن ، فرش فیروزه ای ، بسیار کمک کننده است. مانند اینکه با فرش زمینه آبی فیروزه ای چه مبلی ست میشود ؟ فرش فیروزه ای با چه پرده ای زیبا می نماید ؟ و دکوراسیون فیروزه ای با چه فرش ست میشود ؟

 

در کل بسیاری از مشتریان عزیز فرش، فرش ماشینی فیروزه ای را فرش آبی نیز می گویند، و در این بین فرش آبی فانتزی ، فرش آبی کاربنی و فرش آبی درباری ، یا فرش آبی سلطنتی ، مورد استقبال خریداران فرش ماشینی قرار گرفته اند. فرش فیروزه ای نگین مشهد یکی زیبایی و اصالت را در خود به ارمغان آورده است و در دکوراسیون منزل بسیار زیبا مینماید.

فرش فیروزه ای – فرش آبی فیروزه ای – فرش زمینه آبی-عکس فرش فیروزه ای جدید

نخ آبی فیروزه ای در فرش ماشینی

رنگ آبی آسمانی آنهم بعد از یک روز بارانی و آسمان بدون ابر بسیار زیبا و دلنواز جلوه می کند. این جذابیت و لطافت رنگ آبی و رنگ فیروزه ای در تکنولوژی بافتن فرش نیز وارد شده است. در فرش های طرح جدید و طرح های پر فروش فرش ماشینی رنگ نخ آبی ( یا فیروزه ای ) چشمان زیادی را می رباید.

خوشبختانه امروزه در بسیاری از خانه های ما خانواده ها از رنگ های شاد استفاده می کنند و در مورد فرش ماشینی اذعان به این نکته خالی از لطف نیست که قبلا در بافت فرش ماشینی چند رنگ محدود استفاده می شد اما امروزه تنوع زیادی در رنگ های فرش ماشینی وارد شده است. که رنگ آبی فیروزه ای یا فرش آبی نفتی یکی از آنهاست.

برای دکوراسیون منزل معمولا ست فرش زمینه آبی با مبل آبی و یا موکت آبی کاربنی هارمونی خاصی به فضای منزل شما می‌بخشد.

خرید فرش آبی فیروزه ای

در ادامه این مطلب می توانید جدیدترین فرش آبی کارخانه فرش کاشان ، فرش آبی مشهد ، فرش آبی نگین مشهد و فرش آبی زمرد مشهد را مشاهده کنید.

فرش آبی فیروزه ای کاشان

بیشتر بخوانید
فرش گل برجسته هایبالک

فرش آبی فیروزه ای مشهد

فرش آبی فیروزه ای نگین مشهد

فرش آبی فیروزه ای زمرد مشهد

اگر به دنبال خرید اینترنتی فرش هستید یا می خواهید فرش ماشینی بخرید یا بدنبال فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی هستید از فروشگاه اینترنتی فرش بست بافت دیدن کنید. در تلگرام نیز همراه شما هستیم.

One thought on “ست دکوراسیون آبی فیروزه ای

دیدگاهتان را بنویسید